Для того щоб отримати гарне якісне і довговічне лакофарбове покриття, необхідно правильно обробити поверхню. У цій статті ми поговоримо про головні нюанси в обробці дерев'яних і металевих поверхонь, а також про те, де купити лакофарбові матеріали хорошої якості.

Особливості обробки мінеральних поверхонь

Мінеральні поверхні - це бетон, цегла, газобетон, пінобетон, шлакоблок, штукатурні суміші. Для обробки таких поверхонь використовують склади глибокого проникнення. Полімери глибоко проникають в пори будівлі, значно збільшується рівень адгезії. Для пухких поверхонь застосовуються склади, які мають склеюючі, зміцнюючі функції. Хоча не варто розраховувати, що грунтівка врятує штукатурку, яка обсипається.

У випадку, якщо поверхня містить велику кількість луг, необхідно використовувати протилужний грунт. Також варто виділити рідини типу Бетонконтакт, які містять спеціальні цементують добавки і дрібні вкраплення кварцу. Бетонконтакт використовують з метою підготовки гладкого бетону, кахлю, старої олійної фарби.

Якщо говорити про конкретні засоби, то неможливо не відзначити водозахисний просочувач по мінеральним поверхням Шедевр СК-16 від українського виробника "Хімдекор". Цей засіб використовується для обробки таких будівельних матеріалів як цегла, облицювальна цегла, плитка для підлоги, черепиця, піщаник, вапняк і кераміка, гіпс і гіпсові плити та інші матеріали. Такий просочувач забезпечує прекрасний захист вертикальних стін і зовнішньої штукатурки від вологи.

Обробка дерев'яних поверхонь

Перед нанесенням лакофарбового покриття дерев'яні поверхні обробляються в кілька етапів. Спочатку дерево покривають грунтом, який містить різні добавки: фунгіцидні, антибактеріальні, протигрибкові, пестицидні і інші. Другий етап - підготовка безпосередньо під фарбування. Для цього використовується універсальна грунтовка, яка спучує або згладжує волокна дерева.

Дуже ефективним і недорогим засобом є грунтівка для дерева PANORAMA CK-32. Це ефективний консервант-дезінфектант, який забезпечує прекрасний захист всіх порід деревини від грибків, цвілі, водоростей, зараження хробаками.

Обробка металевих поверхонь

Правильна обробка металу перед покриттям лакофарбовими матеріалами - запорука його довговічності та естетичності. Дуже важливо правильно підібрати склад для металевої поверхні. При цьому враховується вид металу, умови експлуатації і інші фактори.

Для обробки сталі і чорних металів використовуються фосфатуючі рочини, які мають хороші діелектричні властивості, збільшують зчеплення фарб з металом. Такі склади можуть накладатися під різні види фарб для обробки, алкідні, акрилові, епоксидні, вогнезахисні фарби. А для того щоб збільшити антікоррозійні властивості, фосфатуючі грунти застосовуються разом з пасивуючими. Для обробки алюмінію та інших кольорових металів використовується грунт на біхроматной основі, а для обробки чорних металів - традиційні хромати.

Замовити засоби для обробки різних видів поверхонь від TM HIMDECOR ви можете вже зараз. Це недорогі і дуже якісні засоби, у виробництві яких використано сировину провідних європейських компаній. Оптовим клієнтам надаються особливо вигідні умови придбання товару.