Серед переваг приватних будинків — можливість встановити автономну систему опалення, завдяки якій господар житла може не чекати початку опалювального сезону і, відповідно, сам визначати термін його завершення. До того ж, така система дозволяє підлаштовувати температуру в приміщенні до вимог всіх членів сім'ї, а також стежити за витратами на опалення, істотно при цьому економлячи.

Ці ж переваги діють і під час обладнання системи опалення на виробництві, сільськогосподарських підприємствах, торгових приміщеннях та складах.

Однією з головних складових будь-якого опалювального пристрою є котел. Від його вибору залежать ефективні й економічні показники роботи системи. Котли, залежно від енергоносіїв, розділяють на такі види: газові, електричні та твердопаливні. Найбільш легким в застосуванні є останній тип котла, адже він не залежить від подачі електроенергії і від наявності газової магістралі. Твердопаливні котли «Palche» — це обладнання, яке відрізняється європейською якістю і надійністю (що підтверджується сертифікатами), але є істотно вигідніше за ціною.

Найважливіше, що група компаній «Palche» є виробником, що дозволяє під час виготовлення техніки для опалення використовувати власну продуктивну базу з сучасним обладнанням. Кваліфіковані фахівці піддають готовий товар низці випробувань на відповідність зазначеним у технічній документації параметрам.

В асортименті компанії — водяні котли центрального опалення на твердому паливі, потужність яких коливається від 14 до 55 кВт. Площа, яку може обігріти такий котел, — 80-550 кв. м. «Palche» виробляють також твердопаливні котли базової комплектації, моделі з терморегулятором, зворушувачем, зворушувачем і терморегулятором, автоматикою, зворушувачем і автоматикою. У стандартну комплектацію котлів з автоматикою входить електричний контролер, який постійно робить заміри, керує роботою вентилятора та підтримує температуру, встановлену користувачем.

Особливості будови котла — потрійне заломлення відводів газу і теплової енергії — позитивно впливають на ККД, збільшуючи його до 84%. Дверцята, що розміщені на передній частині котла, мають збільшений розмір, що дозволяє зручно користуватися пристроєм, а наявність чавунної решітки дає можливість легко і швидко очищати систему. Надійність і безпека пристрою полягає в таких його складових: термоізоляція, виготовлена з базальтового волокна товщиною 50 мм; сталева обшивка в 1 мм; водяна сорочка, яка є зварною конструкцією з котельної сталі в 5 мм.
Сталеві водогрійні котли відносяться до екологічних джерел тепла — обсяг викидів в атмосферу під час роботи механізму опалення не перевищує прийнятих в Європі норм і стандартів.

Твердопаливні котли «Palche» — системи, розроблені для того, щоб ви більше не зустрічалися з проблемами опалення свого будинку. Нехай ваше житло буде наповнене теплом і затишком, незалежно від пори року і погоди за вікном.