Кожен господар дбає про якість та результативність своєї роботи. У сучасних умовах робочий процес вже автоматизовано, так якими ж шляхами можна підвищити показник ефективності діяльності? Найбільш результативним є спосіб оснащення робочої техніки відповідними агрегатами. Але тут виникає інше питання: продукції якого виробника віддати перевагу?

Господарник завжди потребує оперативної обробки його замовлення, товару європейської якості, виконаного в терміни, і зручної доставки. Ці вимоги в змозі задовольнити група компаній «Palche» — український виробник, який сьогодні відкрив для себе горизонти міжнародного ринку (філія в Любліні вже працює).

Продуктивна база компанії оснащена надійним обладнанням, сучасними пристроями, які працюють за новими ефективними технологіями. Кваліфіковані фахівці можуть запропонувати вам готові рішення, які були випробувані часом, а також розробити і здійснити індивідуальні проекти.

Група компаній «Palche» пропонує надійні пристрої, які застосовуються в сільському, дорожньо-будівельному і комунальному господарстві, лісозаготівельній галузі і під час деревообробки.

Агрегати ТМ «Palche» для деревообробки

Даний тип агрегатів застосовується для подрібнення відходів деревини після її обробки на технологічну і паливну тріску, а тріски великих розмірів — на тирсу. Характеристики: універсальність, можливість ефективно переробляти відходи від деревообробки, які мають низьку собівартість. Агрегати не створюють проблем під час зміни робочої зони, адже застосовуються разом з трактором.

Область експлуатації: лісозаготівельні підприємства і заводи, підприємства з деревообробки, целюлозно-паперові комбінати, а також комунальні служби.

До агрегатів для деревообробки відносяться також колуни для деревини, які розколюють дрова або колоди на 2-4 частини.

Агрегати ТМ «Palche» для дорожньо-будівельного і комунального господарства

Цей вид техніки представлений в асортименті компанії снігоочищувальними машинами та дорожніми щітками.

Снігоочисники використовуються для прибирання твердих покриттів від великих мас ущільненого снігу або снігових валів. Також за допомогою цього агрегату можна здійснювати завантаження снігу в транспорт.

Дорожні щітки використовують для механічного очищення шляхів, вулиць, тротуарів і виробничих територій від піску, сміття і снігу.

Агрегати ТМ «Palche» для сільського господарства

У цій категорії ви знайдете такі види товарів: розкидачі мінеральних добрив, захвати для рулонів, вила навантажувача.

Область застосування: для внесення гранульованих або порошкоподібних добрив на полях; для механічного переміщення і складування рулонів сінажу, силосу, соломи; для навантаження перед транспортуванням силосу, сіна, соломи, гною та інших сільськогосподарських вантажів.

Група компаній «Palche» працює на благо клієнта та виключно для його вигоди. Про це свідчить постійне удосконалення виробничої бази, своєчасне оновлення продукції, якісний і оперативний зв'язок з клієнтом, зручна система замовлення і доставки.

Компанія орієнтується на європейські принципи роботи з клієнтом, тому вибираючи «Palche», ви вибираєте якість!