Метод для виробництва одноразового столового посуду відомий по швейцарському патенту JVk CH 667788, IPC7 A47G 19/03, який був виданий в 1988 році. Згідно з цим патентом, пластмасовий матеріал формується в пуасон/матрицю, або ж пластмасовий матеріал в гарячому стані проходить етап формування у виріб.

Процес виготовлення одноразового посуду з використанням термопластавтоматів виглядає наступним чином:

Сировина доставляється на виробництво у вигляді гранул, які подаються в плоскощільний екструдер, де вони плавляться під дією певної температури. Отриманий розплав перемішується за допомогою шнекового преса. Потім видавлену через плоску щілину масу за допомогою великих валів перетворюють на стрічку з потрібною товщиною (від часток міліметра до декількох міліметрів). Діаметр рулону може досягати 800 мм, а вага 200 кг. Вимоги до валів жорсткі: їх биття не повинно перевищувати декількох мікрон, і з високим ступенем точності має регулюватися температура. На спеціальних екструдерах можна отримувати багатошаровий лист. Одна з головних вимог: його товщина повинна бути рівномірною, інакше погіршується якість виробів.

Після того як стрічка сформована, бобіни встановлюються на розмотувач вакуум-формувальної машини. У формувальній машині стрічка розігрівається і потрапляє в прес-форму. У прес-формі розігріта стрічка розтягується по висоті формоутворювача, роздувається, твердіє, і висікається. Все за один цикл. Форма розкривається, і готовий виріб видувається струменем стисненого повітря з прес-форми. Далі виріб потрапить або на стіл-накопичувач, або на автоматичний фасовщик. Далі слідує підрахунок і пакування.

У процесі формування виробів неминуче виходить так звана «просічка». З однієї тонни сировини безпосередньо на вироби йде 48% матеріалу, а 52% йде на відходи які, природньо, переробляються знову.

«Просічка» піддається подрібненню на подрібнювачі пластмаси і перетворюється на вторсировину, і процес повертається знову до приготування суміші з первинної і вторинної сировини для екструзійної лінії виробництва нового рулону стрічки.

Природно, якість товару залежить не тільки від того, на скільки якісні термопластавтомати та інше обладнання, а й від досвіду персоналу. Ось з цим-то у підприємців і виникає багато проблем.

Справа в тому, що вузьких фахівців-технологів по роботі з термопластами в Україні мало. Крім того, і знань за цими технологіями небагато, тому фахівцям доводиться спиратися в чомусь на свою інтуїцію. Виходить, що єдиний спосіб роботи з термопластами - метод проб і помилок? Це зовсім не так! Компанії, які займаються виробництвом термоформувального обладнання, мають багаторічний досвід роботи з пластиком, однією з яких є компанія «Термопак».

Купуючи нові термопластавтомати і супутнє обладнання у компанії «Термопак», ви маєте можливість перейняти багаторічний досвід відомого виробника.