У чому полягає основна відмінність дверей для дому та для квартири? В особливостях обробки. Справа в тому, що зовнішні двері завжди піддаються додатковим впливам навколишнього середовища. Взимку їх обсипає сніг, влітку — обпікають розпечені промені сонця, а навесні й восени з холодним вітром на них звалюються дощі. І природно, що кожному господареві хочеться, щоб його дверне полотно прослужило йому довше, ніж один рік.

Так на що потрібно звертати увагу під час вибору? «Броньовик» відкриє вам кілька секретів.

Звісно, перше, на що звертає увагу покупець, це зовнішній вигляд. Очевидно, що найрозкішніша оздоба — ясеневими або дубовими накладками. Натуральні властивості цінних порід дерева і професійна обробка забезпечать довгу службу і красу на багато років. Тільки ж є одне «але» — ціна, яка, зазвичай, недоступна для людини з середнім достатком. Дерев'яна обробка коштує від 20 000 грн.

Більш доступними і не менш стійкими способами обробки дверей є фарбування їхньої металевої поверхні молотковою фарбою і оздоблення МДФ-накладкою з плівкою.

У чому секрет невразливості поверхні, пофарбованої молотковою фарбою? У тому, що вона запікається в спеціальній печі. Це робить ваші двері загартованими до будь-яких атмосферних явищ. Зовнішній вигляд буде незмінним протягом багатьох років: фарба не здується, не потріскається, не змінить свій колір.

МДФ — це теж натуральна деревина, але вона набагато легша в обробці, що дозволяє виготовити сучасні й стильні вхідні двері. По міцності вона не програє дубовій або ясеневій обробці , але набагато дешевше. До того ж, термін служби МДФ можна продовжити, обтягнувши її плівкою, яка захищає від дії ультрафіолетових променів, вологи і морозу.

Далі дивимося на те, що всередині наших дверей, тобто яка їхня конструкція. Адже дверне полотно для входу в будинок потрібно, в першу чергу, для захисту житла, а вже тоді для прикраси і доповнення загального дизайну.

Основа кожних вхідних дверей — каркас. Він повинен бути металевий, бажано з цільно гнутого профілю з декількома горизонтальними і вертикальними ребрами жорсткості. Це забезпечить вам не тільки захист, а й гарантію, що дверна конструкція не деформується.

Тепло- і звукоізоляцію забезпечує наявність таких факторів: по-перше, внутрішній простір ваших дверей повинен бути заповнений мінеральною ватою, а для додаткового захисту ватою утеплюють і дверну раму. Уздовж країв дверного полотна фахівці повинні встановити одинарний або подвійний ущільнювач. Така конструкція захистить будинок від вуличного шуму, а також збереже тепло в зимову пору року і прохолоду влітку.

Багато хто робить помилку, коли замовляє двері з двома металевими листами. Цілком достатньо буде одного. Другий сталевий лист збільшить вартість і вагу конструкції, після чого двері можуть просісти. До того ж, ваш будинок — не броньовик, а якщо злодій і захоче пробратися в нього, то два металевих листа йому не перешкода — ще є вікно. Подвійна товщина повинна бути лише в місцях установки замків, входження штирів і крабової системи.

Інші обов'язкові складові комплектації вхідних дверей для будинку: броненакладка, кулькові петлі, антизрізи, лиштва, якісна замкова система.

Вхідні броньовані двері будуть ефективніше вам служити, якщо ви встановите над ними козирок хоча б зі звичайного профнастилу. Він буде захищати не тільки поріг вашого будинку, але і зовнішню обробку дверей.

Звичайно, ці секрети вибору дверної конструкції для будинку будуть ще більш корисні, якщо ви виберете надійного виробника. Українська фірма-продуцент «Броньовик» готова виконати будь-яке ваше замовлення, надати вам готовий асортимент продукції, здійснити монтаж вхідних дверей і видати гарантію на свою роботу — все для комфорту клієнта!