Чомусь в Україні вже склалася традиція: скільки підручників не друкуй, кожен рік батьки, вчителі скаржаться, що книг катастрофічно не вистачає. 

Ще за часів Радянського Союзу ми звикли до того, що шкільна програма ретельно фінансувалася та контролювалася владою, існували державні видавництва, які випускали виключно навчальну літературу великими накладами. Коли ж Україна отримала незалежність, ситуація різко змінилася. З кожним роком з бюджету держави все менше надходило грошей на освіту і в той же час, затверджувалися нові шкільні програми. 

Найбільше від цього страждали учні старших класів. Оскільки оновлення шкільної програми йшло поступово, починаючи з першого класу. А тому і виходить, що одні класи вчаться за старою шкільною програмою, а інші — вже за новою, яка була затверджена Міністерством освіти і науки України. Буквально декілька років назад одинадцятикласники черпали знання з підручників ще радянській часів, в той же час, як наймолодші школярі отримували новенькі, щойно з друкарні, букварі. 

Першими, усвідомили гострий дефіцит у нових підручниках і почали активні дії вирішення цієї проблеми були ті, хто піклувався про майбутнє нашої держави. Так з'явилися приватні видавництва, які спеціалізувалися виключно на виготовленні навчальної, наукової літератури. Найвідоміші з них — “Освіта”, “Либідь”, “Школяр” тощо. 

Однак і до сьогодні, держава не в силах повністю забезпечити загальноосвітні навчальні заклади посібниками. Тому батькам доводиться купувати книги для свої дітей за власний кошт.

Та не все так погано як написано. Якісні та недорогі підручники на українському видавничому ринку все ж можна знайти. Адже, багато видавництв враховують побажання та зауваження своїх клієнтів. 

Пропонуємо вам купити підручники від навчально-видавничого центру “Школяр”. Книги цього видавництва завжди користуються попитом та мають позитивні відгуки серед покупців. Спеціалісти дбають про те, щоб навчальна література була не тільки якісною, але й доступною для Вас.

Ще з 2000 року “Школяр” видає підручники, посібники, наукову літературу на замовлення Міністерства освіти і науки України. До того ж, усі книги цієї компанії мають спеціальну голограму, яка пройшла реєстрацію в СБУ і є підтвердженням якості та відповідності літератури усім видавничим нормам і стандартам. 

На сайті можна переглянути весь асортимент товару. Детальніше про вартість, оплату та доставку, дізнавайтеся у менеджера за контактними номерами.