Маючи 46.5 мільйонів жителів, Україна є дуже привабливим ринком для виробників усього світу. Багато фірм, які почали працювати з Росією, намагаються продавати свою продукцію і в Україні, так як споживачі в обох країнах мають подібні вимоги.

 

У Києві щорічно проводиться більш ніж 150 виставок, які більшою мірою є міжнародними і спеціалізованими в певних областях. Беручи участь у цих виставках, багато іноземних компаній намагаються розпочати або покращити свої продажі на українському ринку. Інші міста країни, які мають населення більше мільйона людей, - Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ, Сімферополь - також грають важливу роль на внутрішньому ринку.
Загальна інформація про УкрСЕПРО:

 

1. Чому це необхідно?

Будь-яка країна зацікавлена у визначенні якості імпортованої продукції. Україна має свій стандарт якості, а для української митниці УкрСЕПРО сертифікати мають велике значення.

З іншого боку на внутрішньому ринку, український сертифікат УкрСЕПРО більше важливий у питаннях довіри та престижу, ніж, наприклад, міжнародний сертифікат ISO 9000. Усі оптові продавці - іноземні та українські - повинні мати сертифікат УкрСЕПРО для продажу товарів на Україну.

 

2. Як можна отримати УкрСЕПРО?

Спочатку ми опрацюємо інформацію про вашу продукцію і переведемо її документацію на українську мову. Потім ми передамо інформацію в офіційні організації у Києві. Для оцінювання вартості Сертифікації, необхідний офіційний лист від Вашої фірми.

Якщо Вас влаштовують наші умови та вартість, ми починаємо процес Сертифікації. Необхідні будуть декілька зразків для перевірки та тестування, - їх потрібно буде відправити до Києва.

Після того, як закінчиться перевірка, Ви отримаєте попередній проект Сертифікату. Після того, як Ви його підтвердите, протягом від одного до десяти днів оригінал-сертифікат буде відправлений на Вашу адресу.


3. Види Сертифікатів УкрСЕПРО:

Види УкрСЕПРО в основному залежать від терміну дії:

* УкрСЕПРО Сертифікат для одиничної поставки: у цьому випадку є компанія-імпортер в Україну, яка і отримує сертифікат для одиничної поставки. Цей Сертифікат дається компанії-імпортеру згідно контракту і інвойсу (Invoice) на продукти цієї партії товару. Для іншої поставки або іншого споживача цей Сертифікат не діє. Для отримання цього Сертифікату потрібні зразки для проведення випробувань.

 

* УкрСЕПРО Сертифікат для серійного виробництва протягом 1 року: цей вид Сертифікатів потребує представлення технічної документації та випробувань зразків продукції. Поїздка інспекторів не потрібна. Для компаній, які мають ISO 9000 Сертифікат, ця процедура більш проста, - так як використовуючи дану інформацію, їм буде легше підготувати зразки до перевірки і зібрати інформацію для перевірки продукції за українськими нормами якості.

 

* УкрСЕПРО Сертифікат для серійного виробництва протягом 2 років: цей Сертифікат дається після поїздки на виробництво інспекторів та підписання "рішення та інспекційного акту", відбір та перевірки зразків в Києві. Іноді виїзд на виробництво не є обов'язковим. ISO 9000 полегшить збір документів, але він не є основною умовою отримання УкрСЕПРО Сертифікату. Ми рекомендуємо отримати Сертифікат такого типу, так як він має достатній термін дії і є достатньо недорогим у порівнянні із сертифікатами на 5 років. Для отримання такого Сертифіката потрібні зразки для проведення випробувань.

 

* УкрСЕПРО Сертифікат на серійне виробництво протягом 5 років: у цьому випадку, навіть якщо компанія має ISO 9000, цього не достатньо для отримання Сертифікату на 5 років. Український орган з сертифікації перевірить відповідність усіх вимог, які вказані в ISO 9000, але це буде зроблено протягом достатньо великого періоду часу. Після підтвердження відповідності виробництва проводиться робота по сертифікації продукції. Для отримання цього Сертифікату потрібні зразки для проведення випробувань. Після всіх заходів виробник отримує Сертифікат відповідності. Щороку потрібне проведення інспекційного контролю і додаткова перевірка продукції. Беручи до уваги вищезазначені особливості, ми не рекомендуємо компаніям отримувати цей вид Сертифікатів, оскільки він є найбільш складним і дорогим.

 

ФОП "Обущак О.А." організує для Вас отримання сертифікату УкрСЕПРО в стислі терміни, допоможе підготувати всю необхідну документацію, підбере найбільш ефективний вид сертифіката.

Для того щоб дізнатися вартість і терміни сертифікації УкрСЕПРО або отримання інших документів, будь ласка, зв'яжіться з нами: 38 (044) 496-72-51; 38 (044) 391-02-66; 38-067-504-19-79;