Завдяки розробкам сучасних хіміків, ми забезпечені всіма необхідними засобами для догляду за тілом і різноманітною косметикою. Але чи здатна фабрична косметика дійсно доглядати за шкірою і оздоровлювати її? Давайте розберемося в цьому на простому прикладі: порівняємо фабричне мило з милом ручної роботи.

Фабричне мило

Фабричне мило - продукт масовий, тому, щоб збільшити свій прибуток, більшість заводів і фабрик використовують в його приготуванні ненатуральні і часто шкідливі компоненти. Крім солей жирних кислот, гліцерину і води, в фабричне мило додають ПАР, сольвенти, барвники, синтетичні ароматизатори, стабілізатори та консерванти, синтетичний гліцерин, мінеральні масла. Натуральних інгредієнтів таке мило практично не містить. Більшість з компонентів фабричного мила є шкідливими для шкіри людини, викликають подразнення, сухість, і навіть провокують алергічні реакції.

Мило ручної роботи

Мило ручної роботи - це повна протилежність милу фабричного виробництва. Кожен шматочок такого мила виготовляють індивідуально тільки з натуральних компонентів. Мило ручної роботи складається з мильної основи, в яку майстри миловаріння додають поживні жири, скрабуючі компоненти, глини, віск та ефірні масла.

Крім того, натуральне мило не викликає алергії, адже крім того, що воно не містить агресивних компонентів, ви самі можете обирати його склад, уникаючи зразків з добавками, на які у вас є реакція.

Мило ручної роботи - це не просто косметичний засіб, або засіб гігієни, таке мило дуже часто є справжнім витвором мистецтва, адже майстри створюють з нього різні оригінальні фігурки, або навіть цілі картини.

Натуральність і безпека мила ручної роботи - це головні його переваги. Основним недоліком такого мила є його порівняно висока вартість. Безумовно, вибір, яким милом користуватися, залишається за вами, але все-таки ціна мила ручної роботи не відповідає ціні вашого здоров'я.

Тим більше, ви можете знайти натуральне мило і за доступною ціною. Таке мило продається в нашому інтернет-магазині.

Щоб купити мило ручної роботи, зробіть замовлення онлайн, або ж просто зателефонуйте нам за номерами, вказаними в контактній інформації.