"Релакс" - це не просто центр дозвілля для всієї родини. У нас своя особлива атмосфера і дружній колектив. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, головною метою яких є розвиток нашого центру.

"Релакс" об'єднав в собі готель, ресторан, нічний клуб, караоке-диско-бар, спортивний комплекс і навіть салон краси. У нас можна не тільки добре відпочити, у нас можна жити, адже в "Релаксі" є все необхідне.


Якщо ви приїдете сюди всією сім'єю, то всім вашим родичам буде, чим зайнятися. Ви зможете всі разом оселитися в нашому комфортабельному готелі, де є номери на будь-який смак і гаманець. Тут можна забронювати як шикарний номер люкс, так і простий, але не менш комфортний стандарт.


 

Після заселення ви можете смачно поїсти в нашому ресторані. Його кухня складається з найсмачніших страв європейської та української кухні. Для любителів екзотики, в центрі дозвілля «Релакс» відкритий суші-зал. Наш майстер приготує для вас найсмачніші роли, точно, як в Японії.
 

Якщо ви стежите за своєю фігурою, то під час відпочинку захочете зайнятися фітнесом, або сходити в зал. Тренажерний зал діє на території нашого центру. Тут ви знайдете безліч сучасних тренажерів, а провести ефективну тренування вам допоможуть професійні тренери.

Розслабитися після тренування ви можете, поплававши в нашому басейні. Ширина басейну - десять метрів, довжина - двадцять, глибина - від одного метра двадцяти сантиметрів до двох з половиною метрів. Тут себе будуть почувати комфортно як досвідчені плавці, так і новачки. У нашому басейні можуть займатися навіть діти, адже перехід від найдрібнішого місця до найглибшого достатньо плавний.

 
Після басейну у вас буде можливість відвідати сауну. Як відомо, вона має сприятливий ефект на організм людини і допомагає позбавитися від зайвої ваги.

 


Закінчивши заняття у залі та лазневі процедури, ви можете відвідати салон краси ЦД "Релакс", де кращі майстри манікюру, перукарі та візажисти підготують вас до вечірньої програми нашого центру.

 

Увечері ви можете поспівати свої улюблені пісні в караоке-дискобарі, або піти в нічний клуб. Тут постійно проходять тематичні вечірки. У нас працюють професійні бармени, качають кращі діджеї та є багато випивки. Тут, без сумніву, справжній рай для молодих людей, які люблять нічне життя.

Якщо ви хочете відпочити від звичних справ і розслабитися, центр дозвілля «Релакс» - найкраще місце для цього. Приїжджайте до нас, і ви точно не пошкодуєте!