Ви запитаєте, чому тема заморожених продуктів піднімається саме влітку, в розпал свіжих, соковитих і яскравих овочів прямо з городу? Хіба є сенс купувати бобові з морозилки, якщо прилавки на ринку просто рясніють від різноманіття сортів?

Так, сенс є! Заморожена стручкова квасоля зберігає ті ж смакові і корисні властивості, що й натуральний продукт. До того ж, ви не можете бути впевненими в якості овочів з магазину: хто знає, в яких умовах вирощували ці рослини і якими добривами їх поливали, щоб вони подарували нам такі барвисті плоди. Та й влітку дуже складно створити ідеальні умови для тривалого зберігання будь-яких свіжих овочів або фруктів.

Але не будемо про сумне, адже стручкова квасоля — це дуже корисна і смачна рослинна їжа і головна її перевага — склад. У нього входить так звана неперетравлювальна клітковина, яка разом з розчинними волокнами прискорює проходження їжі по травному тракту, тим самим регулярно очищаючи кишечник.

Органічні кислоти так само беруть участь у травному процесі. Потрапляючи в шлунок, вони створюють певну мікрофлору, активно сприяють обміну речовин, стимулюють виділення достатньої кількості шлункового соку для нормального перетравлення їжі. Ці види впливу на організм людини значно знижують можливість розвитку різних шлунково-кишкових захворювань.

Моносахариди — вуглеводи, які найчастіше називають простими цукрами, швидко розщеплюються в організмі, відповідно — миттєво потрапляють в кров і надходять до всіх органів. Варто зауважити, що завдяки швидкому процесу засвоєння, моносахариди не відкладаються в жирових запасах. Ці вуглеводи особливо потрібні для роботи мозку, а також під час заняття фізичною працею. Природно, що незамінні вони для дітей, яким потрібно багато енергії для росту і розвитку їх організму. Моносахариди усувають сонливість, втому, поганий настрій, а також інтоксикацію організму.

Також в бобових містяться дисахариди — це більш складні вуглеводи, які розщеплюються на дві молекули моносахаридів протягом деякого часу. Тому вони потрібні організму під час тривалої інтелектуальної або фізичної роботи.

Насичені жири відіграють важливу роль в побудові клітин і в поповненні запасів енергії, але у великих кількостях завдають шкоди організму, адже сприяють підвищенню рівня холестерину в крові.

Макроелементи, як то кажуть, це основа життя і здоров'я людини, адже вони є будівельним елементом основних систем всього організму, відповідно — забезпечують нормальне функціонування всіх органів людини. Вони так само входять в хімічний склад стручкової квасолі.

Мікроелементи не менш корисні: вони прискорюють хімічні реакції в організмі, при їх відсутності організм перестає розвиватися, порушуються обмінні процеси, що впливає на передачу спадкової інформації.

Аргінін — амінокислота, яка міститься в білку. Потрапляючи в організм він перетворюється в окис азоту, який здатний регулювати серцеву діяльність, функціонування нервової та імунної системи, вироблення гормонів і ферментів, впливає на статеву активність і розвиток м'язової маси.

Бобові також містять фітостерини, які знижують рівень холестерину і зміцнюють імунітет. А також велику кількість усіляких вітамінів.

Як бачите, заморожена квасоля нічим не гірша за свіжу, тому вам залишається всього лише визначитися з надійним виробником. Таким є компанія «Сільверстоун», яка здійснює заморозку за допомогою сучасного обладнання на власному складі низькотемпературного зберігання. Ідеальні умови дозволяють випускати продукцію, що відповідає європейським стандартам якості.

Вибирайте з користю для вашого здоров'я!