Зварювання нержавійки напівавтоматом — особлива технологія, яка потребує особливих навичок, тому майстри-початківці навряд чи з цим впораються.

А от фахівцям компанії «Плазма-Майстер» це під силу. У нас працюють тільки висококваліфіковані працівники, які мають багатий досвід роботи та професійну освіту. Використання на підприємстві сучасного обладнання дозволяє зробити все це не тільки якісно, але й в найкоротші терміни.

Найкращий ефект зварювання нержавійки досягається за рахунок спеціальних газів, що утворюють захисних шар під час горіння дроту. Цей шар потрібен для того, щоб плавлячий метал не пошкодився киснем.

Під час зварювання використовують два види газової суміші:
1. Аргон (98%) і вуглекислота (2%). За допомогою такої суміші, розплавлений метал рівномірно розтікається, а шов практично не помітний.
2. Аргон і кисень. Кисень краще змочує краї оброблювального шва.

Головна мета будь-якої технології зварювання — це домогтися найкращого результату з урахування особливостей металу.
Газова суміш для зварки нержавіючої сталі напівавтоматом забезпечує захист країв виробу, а також дозволяє мінімально розприскувати розплавлений дріт.

Існує декілька способів зварювання нержавійки напівавтоматом, кожен з яких має свої особливості.

Напівавтоматичне зварювання з використанням короткої дуги. Цей спосіб застосовують, коли потрібно працювати з тонкими листами металу. Істотно знижують шанси пропалити нержавійку.

Напівавтоматичне зварювання в режимі струменевої дуги. Під час цього способу не рекомендують застосовувати газ, а просто використовувати дріт з флюсом, а також спеціальні головки на зварювальний автомат.

Імпульсний спосіб. З усіх вище перерахованих, це мабуть, найефективніший та найбільш точний метод, який повністю контролюється. Дріт у ванну подає імпульсами, по декілька капель, таким чином розприскування майже немає і відповідно витрати дроту зменшуються.

Яку б технологію зварювання нержавійки Ви не обрали, наші фахівці впораються з нею чи не найкраще.

Ми йдемо в ногу з часом, проводимо постійний моніторинг з галузі зварювальних робіт, переймаємо досвід іноземних колег, а тому гарантуємо Вам якісно виконану роботу у точно визначений срок.

Заходьте на наш сайт або телефонуйте менеджеру, щоб дізнатися про всі умови подальшої співпраці.