Завдяки таким силіконовим продуктам, як піногасники для контролю піноутворення від торгової марки Dow Corning досягти усунення піни, не знижуючи якості барвистої плівки при низьких сумарних витратах, - це досить реальне рішення.

Піногасники Dow Corning®76 і Dow Corning®77 - низьков’язкі, легко диспергируючі піногасники на основі органо-модифікованого силікону. Піногасники ефективні в наступних застосуваннях:
• друкарські фарби на водній основі;
• покриття для деревини та паркетні лаки;
• захисні покриття і покриття для пластиків.

Піногасники і флексографічні фарби і покривні лаки

Піногасники Dow Corning 76 Additive і Dow Corning 77 демонструють свою ефективність в різних рецептурах флексографічних друкарських фарб і покривних лаків. Ці піногасники відповідають як потребам виробників друкарських фарб, так і нормативним вимогам у відношенні непрямого контакту з харчовими продуктами.

Піногасники Dow Corning 76 Additve забезпечують контроль піноутворення відразу ж після додавання і протягом усіх стадій процесу виробництва.

Дуже важливим є той факт, що після того, як піногасники додаються в фарбу або лак, це не викликає утворення кратерів і дефектів в покривному лаку. Також піногасники не створюють негативної дії на рівень глянцю покривного лаку.

Dow Corning 77 показаний в порівнянні з несіліконовими піногасниками. У разі силіконового піногасника, хороша ефективність досягається при значно меншому вмісті активної речовини.

Піногасники та покриття для деревини

Піногасники Dow Corning 76 і 77 перевірялися в багатьох органічних сполуках для дерев’яних покриттів. При цьому досягалась відмінна стабільність при довготривалому зберіганні. Дефекти не спостерігалися в барвистій плівці товщиною 12 мкм, нанесеній на дубову панель.

Силіконові матеріали, гідрофобізатор, силан, силіконові гуми, силіконове масло, піногасники та іншу продукцію пропонує компанія "Сілоксан". Підприємство реалізує товари виключно від перевірених світових брендів, якість яких підтверджується їх популярністю.