Гідравлічні фітинги використовуються всюди. Без них не обійтися в комунальному господарстві, побуті, в різних сферах промисловості. Саме тому ми вирішили присвятити даний матеріал з'єдувальним елементам, від яких залежить герметичність і міцність всього приводу.

Для чого використовуються гідравлічні фітинги?

Головне завдання цих елементів - об'єднати шланги в єдину систему. Такі фітинги широко застосовуються в процесі монтажу побутових трубопроводів технічного чи побутового призначення. З їх допомогою оформляють вузли сполучень ділянок трубопроводу, переходи між лініями з різними діаметрами, розгалуження і точки підключення запірної, регулюючої і контрольної арматури. Не буде перебільшенням сказати, що без фітингів не може обійтися жоден водовід або гідропривід.

Вимоги до гідравлічних фітингів:

1. Сполучні деталі повинні бути знімними і розбірними. Більшість фітингів монтується на різьбове з'єднання.
2. Міцність - дуже важлива характеристика, причому високим показникам міцності повинні відповідати як корпус, так і монтажний вузол фітингу.
3. Стійкість до корозії, а також впливу агресивних середовищ. Саме тому більшість фітингів виготовляються з кольорових металів і сплавів.
4. Фітинги виробляються суворо відповідно до регламентованих розмірів. Інакше не забезпечити взаємозамінність елементів трубопроводу.

Види гідравлічних фітингів

1. За функціональністю:
- Відводи - з їх допомогою облаштовують кутові сполучення ліній магістралі. Відід дозволяє "зігнути" трубу під кутом 90, 120, 60 або 45 градусів.
- Трійники, хрестовини, колектори - забезпечують розгалуження центральної магістралі на кілька ліній.
- Муфти, згони, штуцери дозволяють здійснити монтаж прямолінійних ділянок трубопроводу.
2. За способом фіксації:
- Різьбові з'єднувальні елементи - фіксують за допомогою пари штуцер/згін і муфта, яку підтискає контргайка.
- Прес-фітинги фіксуються за допомогою гільзи, обжимаються навколо тіла труби.
3. За конструкційним матеріалом:
- Металеві сполучні елементи (сталеві, латунні, мідні, алюмінієві і так далі).
- Вироби з конструкційних полімерів (ПВХ, поліетилену і так далі).

Купити гідравлічні фітинги за цінами виробника ви можете, звернувшись до одного з лідерів ринку - компанії ТУБЕС Інтернешнл. А отримати будь-яку додаткову інформацію можна у менеджерів фірми за контактними телефонами.