Торгівля одягом - не самий складний бізнес, але і він має свої складності та нюанси. Головною з них є велика конкуренція. Конкурувати з уже відомими магазинами досить складно, але все-таки, можливо, завдяки більш низьким цінам і оригінальним, цікавим для клієнтів товарам.

Бізнес з продажу одягу дуже залежить від моди. Саме тому підприємець повинен знати основні тенденції моди на той чи інший сезон.

Давайте ж розберемося, що потрібно зробити, щоб відкрити і розвинути свій магазин.

1. Зберіть інформацію
Ви можете влаштуватися в магазин одягу продавцем або адміністратором, щоб побачити його процес роботи зсередини, запобігти можливим помилкам у майбутньому та отримати безцінний досвід, який обов'язково стане у нагоді. Обов'язково відвідайте якомога більше магазинів у вашому місті, Це дозволить зрозуміти, що саме подобається покупцям і чого не вистачає сегменту роздрібної торгівлі одягом у вашому місті.

2. Складіть концепцію магазину
Проаналізуйте інформацію, яку отримали і використовуйте її для складання концепції магазину. Вона повинна містити в собі всі можливі питання стосовно діяльності майбутнього магазину, а головне з них: "кому і що продавати?" Бажано, вибрати один напрям роботи і розвиватися в ньому, купуючи не дуже широку, але постійну аудиторію клієнтів.

3. Узаконьте свій бізнес
Щоб вести торгівлю, бізнес потрібно правильно оформити. Зареєструйте юридичну особу, або оформіть себе приватним підприємцем.

4. Знайдіть товар
Для будь-якого магазину дуже важлива якість та низька вартість товару, і ваш - не виняток. Купити одяг оптом для реалізації в роздріб можна в нашому інтернет-магазині. У нас доступні ціни та широкий асортимент.

5. Знайдіть місце під магазин
Те, де буде розташовуватися ваш магазин одягу безпосередньо буде впливати на його продаж. При виборі варто враховувати не тільки його вартість або якість ремонту, але і те, де воно знаходиться на карті міста. Вибирайте місце під магазин там, де "мешкає" ваша цільова аудиторія.

6. Облаштуйте магазин
Кількість продажів залежить і від інтер'єру магазину. Він повинен бути зручним, практичним і незабутнім. Зверніть особливу увагу не тільки на меблі та торгівельне обладнання, але й на освітлення.
У вашому магазині завжди повинна бути ідеальна чистота.

7. Найміть персонал
Найважливішим працівником в магазині є продавець. Він повинен бути приємним, акуратним, уважним і, звичайно, ж комунікабельним. Щоб продавець працював ефективніше, його заробітна плата повинна складатися не тільки зі ставки, але і з відсотків від виручки. Також в магазині не обійтися без адміністратора. На перших порах ним можете стати ви. Але потім обов'язково знайдіть людину, яка керуватиме роботою магазину і персоналу, адже у вас будуть інші турботи.

8. Реклама
Замовте оригінальну вивіску для вашого магазину, найміть промоутерів. Всіляко стимулюйте продажі: акціями, розпродажами, подарунками.

Щоб купити одяг оптом від виробника для реалізації у вашому магазині, телефонуйте до нас за номером, вказаним в контактній інформації, або пишіть на пошту.