Якими якостями повинен володіти інструмент, який ми могли б узяти з собою в дорогу і сміливо розраховувати на те, що він нас не підведе? У першу чергу на думку спадає те наскільки він надійний, міцний і чи здатен витримувати максимальні навантаження. Оскільки інструмент, що раптово зламався навряд чи зробив би хорошу рекламу своєму виробнику, тому він, тобто виробник, мав би заздалегідь подбати про якість обраних матеріалів і технології для виробництва своєї продукції. Як правило кращі інструменти виготовляють виробники з великим досвідом роботи, високотехнологічним обладнанням і достатньо високою репутацією. 

Київський завод Радар - якраз одне з тих підприємств, яке не потребує реклами, а його продукція відома у всьому світі. Але зараз ми не будемо говорити про ті товари, якими в першу чергу знаменитий цей виробник (системи наведення для ракет, системи розпізнавання для цивільної та військової авіації). Ми хочемо звернути вашу увагу на продукцію інструментальної філії цього заводу, а саме на той самий інструмент, який допоможе вирішити труднощі, що виникли під час подорожі або походу і просто буде під рукою і послужить в потрібний час.

Інструментальна філія Київського заводу Радар виробляє безліч корисних у побуті приладів і пристроїв серед яких представлений комплект легко переналагоджуваного ручного інструменту, який стане надійним помічником в поході і на пікніку, невід'ємним атрибутом рюкзака і багажника авто. Цей універсальний інструмент виготовлений із сталі марки 65Г, яка призначається для виготовлення деталей підвищеної зносостійкості. Комлект інструменту за допомогою легкого і швидкого переналагодження виконує функції сокири, сапи, лопатки, молотка та кирки. Вага всього пристосування становить 1.5 кг, в комплект входить брезентовий чохол для зручності зберігання і транспортування. Цей інструмент без сумніву неодноразово виручить свого власника і порадує своєю функціональністю та надійністю, а також буде служити вірою і правдою довгі роки.

Багаторічний досвід роботи і передові технології такого авторитетного підприємства як Київський завод Радар є запорукою якості усіх товарів, що виробляються його підрозділами.

Підприємство здійснює оптові поставки інструменту і садово-городнього інвентарю в Києві і по Україні. У числі пропонованої продукції великий асортимент товарів народного споживання: виробів з металу і пластмаси, а також побутові електроприлади (настінні обігрівачі, кухонні електроплити, сушарки для взуття та інші). Також пропонуємо виготовлення на замовлення інструменту для виробництва деталей з металів і пластмас методом штампування і лиття (прес-форми, штампи, форми для лиття) і різних кованих виробів (воріт, грат, мангалів, лавок і качель).