Компанія «Технологічне Бюро» розповідає про поширений на сьогоднішній день спосіб з'єднання смуг шпону в єдине поле (так звана сорочка) за допомогою клейової нитки. Цей метод і сьогодні залишається найпопулярнішим, оскільки за вартістю машини типу «зигзаг» вельми доступні для широкого кола підприємств.

Для підприємств з невеликим обсягом роботи зі шпоном пропонується настільний верстат KUPER FW / MINI 630.


Фото 1. Настільний верстат
KUPER FW / MINI 630

Він має робочу ширину, яка фактично визначається довжиною консолі - 630 мм. Насправді вказана величина аж ніяк не є граничною, одержуваною на даному верстаті шириною сорочки шпону. Наприклад, при необхідності можна попередньо склеїти дві сорочки шириною до 630 мм, а потім на цьому ж верстаті з'єднати їх між собою. Вийде сорочка шириною до 1 260 мм. Для цього потрібно лише поставити поруч з верстатом підтримуючий стіл відповідної ширини.

Є й інший спосіб збільшення можливостей верстата в цьому напрямку. Наприклад, при з'єднанні смуг однакової ширини кілька крайніх склеєних смужок можна просто скласти в місці стику і тим самим збільшити ширину склеюваної сорочки. Зрозуміло, що всі ці ноу-хау корисні лише в тому випадку, якщо вам необхідно лише час від часу отримувати листи шпону більшого розміру. Якщо ж стандартний розмір необхідної в вашому виробництві сорочки більше зазначеного значення, природно, краще придбати машину, що має відповідну робочу ширину.

Верстат FW / MINI 630 випускається як в настільному виконанні, так і зі своїм робочим столом, який влаштований таким чином, що після завершення роботи верстат можна легко прибрати всередину столу (за типом домашньої швейної машинки), а сам стіл використовувати для інших виробничих цілей. Це дуже зручно для підприємств, що мають невеликі виробничі площі, де є актуальним раціональне використання кожного квадратного метра.

Верстат здатний забезпечити виробництво близько 150 м2 готового ребросклеєного шпону за 8-годинну зміну. Треба відзначити, що і якість одержуваного з'єднання нічим не гірша, ніж на великих машинах, оскільки на даному верстаті застосовується абсолютно той же транспортний механізм з системою компенсації різнотовщинності шпону.

Наступним за розмірами і продуктивністю є верстат KUPER FW / JUNIOR 920 (фото 2).


Фото 2. Верстат KUPER
FW / JUNIOR 920

Він має робочу ширину 920 мм і здатний виготовити 250-300 м2 готового шпону за зміну. Даний верстат має комбінований спосіб нагріву нитки - повітряно-електричний - і використовує при цьому більш тугоплавкі нитки. KUPER FW / JUNIOR 920 найбільш популярний у невеликих підприємств з виготовлення дверей.

Справжня «жива легенда» фірми KUPER - верстат KUPER FW / 1150. Його сміливо можна занести в книгу рекордів Гіннеса як найпопулярніший ребросклеювальний верстат у світі. Друга його якість, гідна книги рекордів - дивовижна надійність. Популярність машини визначається її високою продуктивністю - до 700 м2 готової сорочки шпону за зміну при робочій ширині, що дозволяє вирішувати практично будь-які виробничі завдання.

Верстат випускається в 2-х модифікаціях: з електричним нагріванням клейової нитки і з повітряно-електричним. Ця машина і сьогодні є лідером продажів в лінійці моделей KUPER.

Замикає лінію ребросклеювальних верстатів типу "зигзаг" з поздовжньою подачею шпону модель KUPER 1200 E. Цей верстат найкращим чином підходить для склеювання довгих смуг шпону - наприклад, для підприємств, що спеціалізуються на виробництві дверей, де довжина смуги шпону становить близько 2,0 м. Верстат має швидкість подачі до 60 м / хв. Його продуктивність, лімітована швидкістю роботи оператора і його досвідом, становить до 1 000 м2 готової сорочки в зміну. Щоб подолати згадану верхню планку продуктивності, було розроблено обладнання з поперечною подачею шпону KUPER FW / Q.

У цих верстатах смужки шпону подаються оператором по одній з пачки, покладеної на транспортний стіл машини, за допомогою подаючих ременів. Смужка рухається в зону склеювання, там вирівнюється на металевих акцентах, притискається до крайки попередньої смужки, і рухома голівка нанесення клейової нитки швидко «пробігає» уздовж шва, поєднуючи смуги шпону клейовою ниткою все тим же методом «зигзаг». «Добігши» до свого крайнього положення, голівка розгортається на 180 ° - і вже готова до наступного циклу. Одержуваний таким чином «нескінченний» килим шпону згодом розрізається вбудованою в верстат гільйотиною на заготовки необхідного розміру, заданого оператором, і автоматично вкладається в стопу позаду машини. Таким чином досягається не тільки колосальна продуктивність операції ребросклеювання, а й вельми пристойна економія шпону, так як ширина сорочки необов'язково повинна бути кратною ширині смуги, що подається (можна залишити мінімальні звіси для подальшої обробки крайки).

Зазначеними машинами ніяк не вичерпується арсенал машин компанії «Технологічне Бюро», що використовують властивості клейової нитки. "Технологічне Бюро" представляє також спеціальне обладнання для підприємств, що виготовляють фанеру або клеєні вироби за технологією LVL, верстати для зміцнення крайок сорочок шпону.

Ми не будемо зупинятися докладно на розповіді про цю техніку, так як вона дуже специфічна і призначена для вузького кола підприємств. Компанія "Технологічне Бюро" представляє цілу лінійку верстатів для використання шпону в облицюванні меблів, розрахованих на будь-якого покупця і покриває практично весь спектр їх можливих потреб.