Розрізняють два види прес-грануляторів для виробництва пелет:

1. Прес-гранулятор з кільцевою матрицею, яка встановлена вертикально.

2. Прес-гранулятор з плоскою матрицею, яка встановлена горизонтально.

З кільцевою матрицею…

Гранулятори з кільцевою матрицею з’явилися ще в Радянському Союзі, коли подібне обладнання використовували для виготовлення комбікормів. Перші прес-гранулятори пелет робили в Литві, тоді їх називали ОГМ-1,5.

В радянські часи стверджували, що обладнання здатне пресувати біомасу зі швидкістю 1,5 тони в годину. Але як показує досвід, їх робота не перевищувала і 1 тони.

Прес-гранулятори такого виду мають високу вартість витратних матеріалів. Кільцеві матриці коштують дорожче, порівняно з плоскими.

З плоскою матрицею…

Обладнання з плоскою матрицею потужне, що дозволяє гранулювати тверді породи дерев (бук, дуб тощо).
Зовні матриця нагадує плоский млинець, що, доречі, великий плюс. Адже пристрій такої форми можна легко полагодити в польових умовах. Плоскі матриці використовують у міні-грануляторах, які виготовляють 100-200 кілограмів пелет за годину.

Не так давно, матриці були величезною проблемою для виробників пелет, оскільки практично ніхто не знав з чого вони створені і як їх робити. Сьогодні ситуація змінилася в кращу сторону.

Хороші прес-гранулятори з плоскими матрицями виробляють європейські компанії. Але вітчизняні виробники теж «не пасуть задніх». Варто відзначити і відомий Красилівський ливарний завод (КЛЗ).

Спеціалісти компанії організовують виробництво пелет «під ключ», розробляють та виготовляють тільки сертифіковане обладнання, що відповідає усім нормам ЄС.

Пропонуємо купити обладнання для виробництва пелет, яке не один рік успішно експлуатується на переробних підприємствах в усіх регіонах України.

У спектр послуг КЛЗ входять:

- Проектування виробництва, враховуючи усі аспекти запуску готової лінії з виготовлення пелет.

- Доставка сировини та запасних частин, які необхідні для гранулювання біомаси.

Компанія пропонує купити комплектуючі до прес-грануляторів та здійснює регенерацію матриць.

Телефонуйте або замовляйте дзвінок. Менеджер-консультант детальніше розповість про всі переваги співпраці з нами.