У зимовий період крім центрального опалення в якості обігрівача часто використовують електричні колорифери, тепловентилятори, світлові обігрівачі. Загальним недоліком яких є незручність їхнього розташування, обмеження вільного простору в приміщенні і постійний ризик їх падіння. Особливо це актуально для дитячих садів і шкіл, де непосидючі діти ризикують перевернути такий нагрівальний прилад, що може привести до травм і псування майна.

Електрообігрівачі у вигляді художніх полотен з натуральних матеріалів випускає Інструментальна філія Київського заводу Радар. Такі універсальні прилади, що поєднують естетичні та практичні якості призначені для опалення різних типів приміщень: квартир, дачних будинків, шкіл і будь-яких інших.

Керамічна картина-обігрівач є плитою на яку нанесений спеціальним способом термостійкий малюнок. Виготовляються такі практичні прикраси з матеріалів, які виконують роль теплообмінників: пісковика або плитки. Підігрів плити і корпусу обігрівача здійснюється за допомогою електроплівкі. Картини-обігрівачі не випромінюють інфрачервоних променів, оснащені лампочкою-індикатором роботи та терморелле, яке регулює температуру нагрівання. Такий обігрівач буде ідеальним засобом для підтримання комфортної температури в класах шкіл і дитсадках. Обігрівач працює безшумно, не викликає неприємних запахів, не спалює кисень. Його вішають на стіну, де дітям буде складно його дістати і це зведе до мінімуму ризик неприємних пригод. У комплект поставки може входити ємність для ароматизатора, яка при необхідності вставляється в гніздо на задній стінці корпусу.

Різноманітність сюжетних ліній для оформлення обігріваючих картин дійсно вражає: і прекрасні пейзажі (гори, річки, рівнини, морські види, літні та зимові), і натюрморти, і картини з тваринами, і архітектурні види, загалом вибирати можна довго і з задоволенням.

Габарити картин-обігрівачів можуть змінюватись - довжина і висота знаходяться в діапазоні від 500 до 1000 мм. Типові ж розміри становлять 500х300, 600х300, 600х500, 600х900, 800х600 мм. Потужність таких обігрівачів складає від 200 до 400 Вт.

Понад півстоліття Київський завод Радар випускає електро та радіоприлади. Продукція підприємства відома по всьому світу і всі товар, що випускаються на його філіях відрізняються в першу чергу якістю і надійністю. Будь-то системи наведення для військової авіації чи побутові електроприлади. Пам'ятаєте радянські праски і міксери з оборонних заводів, які справно служать багатьом людям і до цього дня? Ось-ось де в чому західним технологіям далеко до наших оборонних стандартів!