Що найголовніше в перукарні? Звичайно ж, це - дзеркало і перукарське крісло. Воно повинне бути зручним і комфортним, тому що клієнт, прийшовши в ваш салон, проведе там більшу частину часу. Крісло може підкреслити індивідуальний стиль Вашого салону, так як воно може бути дуже різноманітних форм і інтерпретацій.

До перукарського крісла ставиться кілька вимог:
 
       
  1) Гідравлічний підйомник.

За допомогою підйомника ви можете піднімати або опускати клієнта і при цьому не турбувати його, зафіксувати крісло від обертання (всі перукарі знають, як одна маленька необережність може зіпсувати трудомістку роботу). Він має досить велику вагу і значні розміри, що робить крісло міцним.

        2) Крісло обов'язково повинно підходити для перукарні, ніяк не офісне.

Крісла, які призначені для офісів, мають малий термін використання і вже через 2 - 3 місяці ви повинні будете знову купити перукарське крісло, так як у офісних стільців немає потрібної міцності і вони не витримують навантажень.

        3) Оббивка крісла повинна бути зі спеціальної вінілшкіри.

Якісне перукарське крісло повинно обтягуватись високоякісним шкірзамінником, він призначений тільки для меблів з салонів.

       4) Обов'язково має бути крісло з підставкою для ніг.

Навіть якщо ви будете самим хорошим перукарем, клієнт не буде задоволений проведенням часу в салоні, якщо весь час його ноги будуть незручно висіти в повітрі.

       5) Кожен керівник салону повинен купити дитяче крісло в перукарню.

Для наймолодших і маленьких клієнтів перукарні має бути спеціально призначене дитяче сидіння.

В даний час вибір обладнання для салонів великий, тому при виборі меблів варто звернути увагу на зручність в експлуатації, адже це є найважливішим показником.
Саме від того, наскільки буде обладнання зручним, залежить якість послуг і настрій вашого клієнта. В роботі, під час проведення сеансу, зручно повинно бути як майстру, так і його клієнту.

Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте нашим менеджерам і вони із задоволенням допоможуть Вам.

Наш магазин пропонує великий асортимент обладнання для салонів краси і професійних меблів для перукарень на будь-який смак і стиль. Вам не потрібно бігати по магазинах в пошуку якісного обладнання, ми даємо можливість замовити все і відразу, а також здійснюємо доставку товару по всій Україні!