Процес буріння свердловини - досить складний і трудомісткий. Потрібне ретельне планування, попереднє дослідження території і лише після цього можна приступати до безпосереднього буріння. Коли основні роботи проведені, облаштування свердловини - наступний етап. В першу чергу, слід подбати про правильність вибору свердловинного насоса, а потім - про правильний монтаж.

Щоб вибрати свердловинний насос, потрібно врахувати деякі особливості: місце дислокації обладнання, водний напір, який потрібен, можливі втрати напору, амплітуда тиску при ввімкненому і вимкненому обладнанні, його надійності, виробника і вартості.

Зазвичай вибір свердловинних насосів відбувається за деякими параметрами:
- початкові розміри обладнання. Насос свердловини повинен мати технологічний допуск, щоб його помістили в свердловину;
- потужність джерела електроенергії. Свердловинні насоси бувають одно- і трифазні, тому цей фактор варто взяти до уваги;
- потужність самого насоса. У цьому випадку параметр визначається, виходячи з обсягу споживання і напору води;
- ціна насоса. Сучасний ринок готовий запропонувати великий асортимент різної вартості, вибір варто робити на підставі співвідношення ціни і якості.

Насоси, які використовують для побутової поставки води, діляться на 2 категорії в залежності від глибини використання: поверхневі й заглибні. Перша категорія призначена для забору води до 8 м. Зазвичай їх встановлюють поза джерелом водопостачання. Занурювальні використовують для підйому води з більшої глибини. До них і відносяться насоси свердловин. Також можливе їх застосування для використання води з різних відкритих водойм, якщо вони знаходяться на великій відстані від будинку.

Свердловинні насоси мають велике число переваг. В першу чергу, це велика глибина водозабору, яка недоступна для інших видів насосів. Свердловинні легко монтуються, мають невеликий рівень шуму, у них відсутні частини, які труться, а також вони мають тривалий термін експлуатації.

Для монтажу свердловинного насоса потрібно мати певні навички і знання. Якщо це робити неправильно, а також застосовувати неякісні матеріали і порушувати технологічний процес, можуть виникнути негативні наслідки. Наприклад, обрив насоса, вихід з ладу завчасно, а також під час демонтажу насос буде неможливо підняти.

Комплектація свердловини відбувається після ретельного її очищення. Потрібно зробити прокачування, поки пісок і інші частки не будуть видалені зі свердловини. Після цього насос спускають всередину і встановлюють пускозахисний пристрій. Проходить процес регулювання. Потрібно перевірити, чи існує зворотний клапан, оскільки не у всіх моделях він присутній. У випадку його відсутності, слід його встановити відразу ж після монтажу насоса, щоб уникнути потоку зворотного напору води. Далі відбувається регулювання тиску в напірному баку. Після чого підключається свердловинний насос.

Під час монтажу слід перевірити різні режими роботи, яка розрахункова витрата подачі води та інші характеристики. У випадку перевищення робочих параметрів від вихідних, потрібно прикрити засувку насоса на виході зі свердловини.

Якщо вам потрібно провести монтаж свердловинних насосів, ми готові вам допомогти в цьому. Наші висококваліфіковані фахівці якісно виконають буріння свердловини, а також монтаж насоса. Переконайтеся в цьому, звернувшись до нас за вказаними телефонами.