Вибираючи тару для товару, будьте розважливі. Перш за все, визначіться, для чого вона вам потрібна. Саме від цього залежать розміри піддону і матеріал, з якого він виготовлений. Пам'ятайте, що якісна тара - це безпека навантажувальних робіт, оптимальне зберігання і перевезення вантажів.

Марки європіддонів. Сучасний ринок багатий європіддонами на будь-який смак. Залежно від класу вони поділяються на: європіддони дерев'яні, пластикові, металеві ящики та бочки.

Переваги дерев'яного піддону. Дерев'яний піддон здатний витримати велику вагу - до 2,5 тонн. Оскільки обробка деревини недорога, то і піддон дерев'яний буде порівняно дешевим. Він піддається ремонту: дерево можна склеїти, скріпити цвяхами. Деревина - екологічно чистий продукт. Поверхня дерев'яних піддонів має шорсткості, що не дозволяє вантажу ковзати. Крім того, на виготовлення такої тари не доводиться витрачати багато часу.

Недоліки. Де плюси, там і мінуси. Незважаючи на всі переваги, недоліки дерев'яні європіддони теж мають. Основним вважається схильність до гниття. Правда, цього можна уникнути, якщо зберігати тару при відповідній температурі. Вологість теж серйозний ворог дерев'яних піддонів. З огляду на всі ці фактори, така тара має порівняно малий термін експлуатації.

Вибір піддонів. Щоб зробити правильний вибір, потрібно добре обдумати всі особливості транспортування вантажу, місця, де він буде зберігатися після, а також врахувати безпеку вантажників. Не забувайте також про сам товар. Залежно від того, що ви плануєте транспортувати, підбирайте відповідний піддон.

Не можна нехтувати і транспортом для перевезення. Потрібно врахувати рівень вібрації в ньому, непередбачені ситуації при навантаженні.

Кліматичні умови також важливі. Одні можна перевозити у відкритому транспорті, інші - вимагають винятково закритого перевезення з дотриманням певної температури і вологості.

Де купити піддони дерев'яні?

Все залежить від того, скільки піддонів вам потрібно і на яку суму ви готові розщедритися. Для нашого інтернет-магазину дорогий кожен покупець, незалежно опт це або роздріб. Ми пропонуємо вам купити європіддони, ціна і якість яких вас приємно здивують. Тому що ми працюємо безпосередньо з виробниками, тобто, без зайвих накруток. Перш, ніж придбати товар, наші фахівці уважно його вивчають і тільки після цього ми пропонуємо його вам.

Жодних проблем з доставками. Ми прекрасно знаємо законодавство в сфері виготовлення та перевезення транспортної тари. Тому чудовий сервіс і своєчасна доставка вам гарантовані. Все, що від вас вимагається, точно знати, яка тара вам потрібна і її кількість. Усі інші проблеми ми беремо на себе.

Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте і наші консультанти дадуть детальну відповідь вам на них. Ми завжди відкриті для співробітництва, а оптовим покупцям гарантуємо істотні знижки і довгострокове партнерство.