Грецький горіх вирощується по всій території України, особливо на півдні. І це не дивно, адже плоди цієї рослини широко використовуються у багатьох галузях: у концентрованих сухих кормах для домашніх улюбленців - гризунів, парфумерії (використовують олію з ядер), поліграфії (виготовлення фарб), медицині (як народній, так і науковій), промисловості (деревину, тверді оболонки для дубління шкіри, зелені — для фарбування тканин у різні відтінки коричневого кольору). Також необхідно відмітити, що зараз є певний дефіцит плодів горіха на європейському ринку (до 100 тисяч тон горіхів в оболонці на рік). Отже, попит на цей товар є незмінно стабільний.

Де купити саженці горіха?

Вас, як успішного бізнесмена, мабуть, цікавить як посадити грецький горіх з метою  подальшого збуту плодів, а також як виростити грецький горіх, ну і звісно, де саджанці грецького горіха купити. І тоді Ви зможете з ентузіазмом та запалом приступити до посадки грецького горіха.  У цьому Вам допоможе відділ  компанії «Agrocorp» на порталі Ukrbiznes. Тут можна купити саджанці горіха грецького, саджанці найрізноманітніших сортів яблунь, фундука. Усі саджанці грецького горіха є привиті досвіченними агрономами, отож вас не турбуватимуть хвороби рослин і їхні паразити. Через короткий проміжок часу ви матимете здоровий і плодовитий грецький горіх.

Посадка не забере у Вас багато часу або зусиль, адже ми відбираємо найгарніші саджанці, з хорошою кореневою системою та стовбуром. Розмаїття запропонованих сортів дерев задовольнить і найпримхливішого садівника: як і з великими плодами, так і з меншими, як з товстою шкарлупою, так і з тонкою. Добре росте у помірному поясі швидкорослий і посухостійкий грецький горіх, саджанці швидко приймаються, виростають і починають плодоносити. Дерева плодоноситимуть у вересні-жовтні, даючи смачні, поживні та корисні, насичені білками, жирами та вуглеводами горіхи.

Пам`ятайте, вдало підібраний та куплений саджанець — запорука гарної посадки, подальшого росту та плодоношення! Бажаємо Вам отримувати максимальне задоволення від власної горіхової плантації.

Купити саженці грецького горіха ви можете вже зараз на нашому сайті з доставкою по всій Україні.