Транспортерна стрічка для підйому сипучої сировини без спеціальної упаковки є одним із ключових елементів машин специфічної будови, які називають норії. Це механізми безупинної дії, що застосовуються, як правило, для безпечного переміщення зернових, тирси, піску, та завантаження ними рухомого транспорту.

Норії сьогодні — високотехнологічні конструкції, що повинні відповідати всім вимогам для ефективної роботи, екологічної безпеки, а також — максимально низької енергоємності та простоти в обслуговуванні. Їх іноді використовують навіть для викачування води, наприклад, із карєрів.

Підйомним елементом норій є специфічний варіант конвеєрного полотна, пристосований до специфіки роботи та переміщуваних вантажів.

Норійна стрічка представляє собою складний гумотканинний виріб, що складається з різних типів тканин, розміщених шарами. Ціна та кількість шарів, в залежності від призначення, може становити від 2 до 8. Також, в загальному випадку чим товстіша стрічка, тим більші навантаження вона здатна витримати як на розрив, так і на зносостійкість. Зазвичай, як основа використовується високостійка тканина БКНЛ-65 або її закордонний аналог TC-70, що складаються з поліефірних волокон та бавовни.

При використанні норійної стрічки на підйом вантажу, особливо дуже сипучого чи рідини, на ній закріплюють норійними болтами відповідні ковші. Таким чином можна організувати підйом на значну висоту чи на великих кутах вантажів із високою абразивністю.

Без ковшів норійна стрічка може використовуватися як звичайна конвеєрна стрічка для дрібного та малогабаритного вантажу.

Компанія Бонекс пропонує тільки високоякісні транспортні стрічки в широкому асортименті. Норійні — різної стандартної ширини (150 мм, 175 мм, 200 мм, 300 мм, 400 мм, 450 мм, 500 мм, 600 мм, 650 мм.), а також є можливість порізки під індивідуальні розміри конвеєра чи норії.

Ремінь норійний повинен відповідати наступним вимогам:

   1. Висока поперечна жорсткість.

   2. Низька еластичність стрічки загалом;

   3. Висока еластичність каркаса, що дає можливість роботи з барабанами невеликого розміру.

   4. Високі показники стійкості до проникнення вологи та зношення.

   5. Висока стійкість до дії змащувальних засобів.

   6. Хороші антистатичні властивості.

 

Правильний вибір норійної стрічки здійснюється на основі аналізу сфери її використання, характеру вантажу, постійного навантаження, іноді — погодних умов.

Крім продажу, компанія Бонекс пропонує весь спектр послуг з ремонту конвеєрних стрічок різного типу, стикування тощо.

Доставка здійснюється в найкоротші терміни завдяки постійному контролю наявності товарів на складах. Для постійних та оптових клієнтів надаються значні знижки.