Виробництво товарів - процес складний, який проходить в кілька етапів. Кожен з них повинен проходити максимально ефективно, щоб отримати на виході якісний продукт. Але хороший товар повинен бути представлений у відповідній упаковці, на якій вказуються докладні відомості про його виробництво. У цьому випадку мова йде про постійну інформації, яка містить у собі склад продукту на різних мовах, місце виробництва. Такий друк замовляють в друкарні, де використовується офсетний, флексографічний і інші види друку. Але є і змінна інформація - дані, які свідчать про дату вироблення, термін придатності, серійний номер, торгове маркування. Таку інформацію наносити за допомогою поліграфічного обладнання недоцільно з економічної точки зору. Тому й існує спеціалізоване маркувальне обладнання.

Воно призначене для друку змінних даних, яке стійке до фізичних і хімічних впливів. Таке обладнання працює в автоматичному режимі. Залежно від способу нанесення маркування, обладнання ділиться на 2 типи:
- друк на товарах або упаковці;
- друк на етикетках або ярликах.

Щоб вибрати маркувальне обладнання, слід визначитися, яке планується його призначення, який тип і матеріал упаковки, а також необхідну якість маркування та читабельність написів. Також потрібно враховувати, які обсяги виробництва товарів і який на нього попит. Маркування повинно відповідати встановленим стандартам, оскільки можливі випадки забракування товарів роздрібними покупцями, а це вже збитки. Але це не означає, що покупка найдорожчого маркувальника - це ключ вирішення проблем. Для відомих брендових товарів потрібен високошвидкісний маркувальник, оскільки його робота дуже підвищує продуктивність. Але є умови, коли, наприклад, підвищена вологість або низька температура в цеху. Тут вже чорнила можуть розпливтися. Або взяти, наприклад, підвищене пилоутворення (на борошномельних підприємствах). Каплеструйні маркувальники практично не здатні впоратися зі своїм завданням в цьому випадку.

Не можна також нехтувати людським фактором. Ручне налаштування датерів може видати помилкову інформацію або неякісне маркування. Щоб уникнути цього, слід використовувати цифрові пристрої, де відбувається автоматичне оновлення даних, які збережені в електронному вигляді.

Також значним фактором якості маркування є вид пакувального матеріалу. Зараз існують безліч видів матеріалів, а також способів упаковки, що вимагає уніфікованого виду маркувальника. З цим завданням добре справляються цифрові маркувальники, оскільки введення, автоматичне оновлення даних і коригування кодів відбувається швидко і легко.

Тому, якщо вам потрібно забезпечити якісне маркування товарів на вашому підприємстві, рекомендуємо у нас купити маркувальник. Ми пропонуємо якісне обладнання, яке здатне промаркувати різні види товарів і упаковок. Зробіть ваш продукт ще краще разом з нашим маркувальником.