Сьогодні багато кухонних приналежностей виготовляється з харчового силікону. Особливо він широко застосовується при виготовленні форм для випічки. Маючи термостійкі властивості, такі вироби користуються великим попитом серед домогосподарок. Але є категорія людей, які побоюються можливого шкідливого впливу на харчові продукти. Чи оправдовує харчовий силікон свої корисні властивості, не заподіявши шкоди, спробуємо розібратися.

По-перше, розберемося, що собою являє силікон. Це синтетичний каучук, який є результатом з'єднання кремнію з вуглецем, воднем, киснем. Харчовий силікон вважається безпечним за різними світовими стандартами. Посуд з силікону має сертифікати якості, які схвалюють її використання для приготування їжі, а також зберігання продуктів. Єдиний елемент, який може викликати побоювання - це фарба на поверхні виробу.

Силікон не є токсичним матеріалом, а також не має ніякого відношення до можливих відходів хімічного виробництва, які призначаються для утилізації. Посуд з силікону не має власного запаху або смаку. Під час приготування їжі силіконовий посуд не має впливу на його якість, якщо мова не йде про порушення процесу приготування. Силікон здатний витримати температуру до 220 градусів, хоча деякі виробники можуть забезпечити вищий показник.

Зараз існує великий вибір кухонного приладдя, виготовленого з силікону або покритих силіконом. Самі по собі вони є гнучкими. До того ж мають антипригарні властивості. Випічка, зокрема булочки і кекси, добре витягуються з такого посуду, який не треба змащувати жиром. Та й сам виріб пухкий і рівномірно пропікається.

Силіконові форми прості у використанні. Вони легко вимиваються як в посудомийній машині, так і руками. Їжа не прилипає до поверхні такого посуду. Також зручно зберігати охолоджену випічку і в морозильній камері, а потім можна розігріти в цій же посуді. Силікон здатний витримати холод до -40, хоча температура звичайних побутових морозильних камер вдвічі менше.

Також такий посуд стійкий до подряпин. Навіть їх наявність не здатне списати її як непридатний до використання, на відміну від посуду з тефлону. Також силіконові форми не відображають плям, тому такий посуд має привабливий зовнішній вигляд.

Ще одна перевага - гнучка форма. Зберігати такий посуд можна в невеликих місцях, оскільки достатньо згорнути його до наступного використання.

Якщо вам потрібен посуд для випічки, пропонуємо купити харчовий силікон. Він володіє термостійкими якостями, при цьому не випромінюючи шкідливих речовин. Приготована їжа не піддається впливу силікону, а чистити і зберігати такий посуд зручно.