Механізація виробництва — це те, що зумовило індустріалізацію суспільства і, відповідно, гігантський стрибок у розвитку світової економіки. Основа ж механізації полягає у використанні конвеєра на виробництві.

Відтепер сировина, деталі та інший товар транспортується між етапами обробки практично без втручання людини, а конвеєрна стрічка — забезпечує плавність, делікатність та поступовість переміщення. Для сипучих та дрібних товарів, а також для підвищення зчеплення вантажу із полотном використовується стрічка транспортерна шевронна та з гофробортами.


  • Шеврони — своєрідні шипи на поверхні конвеєрного полотна, що забезпечують кращу опору, зчеплення транспортованого матеріалу і дозволяють піднімати чи опускати його під кутом до 45º. Конвеєрні стрічки можуть виготовлятися безпосередньо з шевронами, а також спеціалісти компанії Бонекс можуть закріпити їх на рівному полотні, в тому числі методами гарячої і холодної вулканізації. Таким чином навіть при зміні спеціалізації підприємства чи появі нового товару можна використовувати старі конвеєри при мінімальних затратах на модернізацію.

  • Гофробортом називають конвеєрні полотна з хвилеподібною боковою стінкою, що часто використовуються як стрічка норійна. Як правило, вони також мають перегородки (захвати) і призначаються для транспортування сипучого вантажу під кутами до 90º (пісок, цемент, продукція металургійної промисловості, фармацевтики тощо). Гофроборт виробляється на висоту до 400 мм, перегородки зазвичай дещо нижчі. Для роботи з важкими матеріалами використовують різним чином армовані борти і перегородки.

Конвеєри, де використовується стрічка транспортерна шевронна та з гофробортами, часто застосовується для завантаження та перевалки сипучих вантажів на висоту до 500 метрів та продуктивністю до 3000 м³ за годину.

При виборі конвеєрної стрічки слід звернути увагу на характеристики матеріалу, а також її структуру. Адже розміри шевронів, форма їх розміщення на полотні та спосіб закріплення мають велике значення на можливості її використання.

Сучасне виробництво конвеєрних стрічок використовує складні резинотканині засоби (РТЗ).

Компанія Бонекс в основному використовує тканини на основі високоміцної та зносостійкої БКНЛ-65 або її закордонного аналога TC-70, а також лише нами в Україні постачається для харчової промисловості ПВХ стрічка транспортерна. ГОСТ 20 85 — стандарт якості, якому відповідають усі наші товари.

 Організуйте конвеєр своїх прибутків - з компанією Бонекс!