У кожному будинку жінка має свою територію, де вона - впевнена господиня. Це кухня. Тому кожна з них намагається зробити своє перебування там якомога більш приємним. Для цього кухню прикрашають різними картинами, натюрмортами, портретами, фотографіями. Такими речами вже нікого не здивуєш і ні на кого не справиш враження. Що ж тоді є модним, просунутим, сучасним і може викликати заздрість з боку інших господинь?

Справжньою інновацією став фартух для кухні зі скла. Що це? Це тип облицювального матеріалу, який виробляють із загартованого скла, тобто такого, який піддається спеціальній обробці для зміцнення. Таке скло має підвищений запас міцності, а вже навіть якщо і розіб'ється, то не утворює небезпечних уламків, як звичайне.

Купити фартух для кухні - значить здивувати господинь-гостей і подруг, адже він виглядає дуже ефектно і незвично. На додаток до цього, на Ваше замовлення в склопанелі фартуха можна зробити отвори довільної форми. Це важливо, якщо на поверхні, яку Ви збираєтеся декорувати, знаходиться розетка - і справді не будеш же робити реконструкцію всієї кухонної електропроводки через бажання прикрасити кухню. Також, вирішивши купити кухонний фартух, не потрібно боятися за його термостійкість: фартухи проходять ряд виробничих дослідів перед тим, як потрапити до споживача.

Модним і цікавим способом прикраси стін є скіналі. Ціна на нього нижча, ніж на малюнки ручної роботи. А якщо Вам мало прикрасити кухню тільки фартухом, або Ви шукаєте заміну настінним малюнкам, то радимо Вам ознайомитися з вибором 3д-скіналі на порталі Укрбізнес. Скинали створюють на кухні реалістичний просторовий ефект. Такі скіналі є сертифікованим і гідним довіри товаром в Україні та Росії. Скіналі мають великий вибір стандартних розмірів: від зовсім мініатюрних до великих, на всю стіну полотен.

Безумовно, 3д на кухні - дуже незвично і оригінально. Є ще варіант - 3д шпалери для кухні і тих, хто не любить холодну плитку або скло. Є безліч дизайнів для 3д шпалер. Якщо обклеїти, наприклад, кухню шпалерами із зображенням риб і водоростей, то створиться враження перебування на фантастичному "Наутілус" капітана Немо. А, встановивши шпалери з космічною тематикою, Ви будете почувати себе героєм епопеї "Зоряні війни". Хіба не цікаво? Завдяки таким цікавим шпалер, Ваші сніданки, обіди, вечері перетворяться в захоплюючу подорож.

У будь-якому випадку, 3д ефект освіжить Ваше приміщення і додасть йому розкішний, багатий вигляд.