Волоські горіхи використовуються в багатьох галузях народного господарства: кондитерській промисловості, парфумерії. І це не дивно, адже ядра горіхів містять поліненасичені жирні кислоти - лінолеву і ліноленову, які називають незамінними і які добре засвоюються людським організмом. Тому горіховий бізнес - дуже вигідна справа. Отже, виникає питання - як посадити горіховий сад?

Власний горіховий сад стане запорукою вдалого вирощування горіхів. Тому потрібно задуматися над тим, як садити волоський горіх, а також, де горіх волоський купити. Для високої врожайності варто вибрати інтенсивні сорти грецького горіха. А для того, щоб вберегти себе від шкідників слід звернути увагу на щеплені саджанці горіха.


Де купити саджанці горіха?


Знайти саджанці, які відповідають всім вище згаданим критеріям, ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо саджанці, які виведені української селекцією і відповідно адаптовані до нашого клімату. Тут представлені найрізноманітніші сорти горіхів: Клішовицький, Черновецький, Прикарпатський, Яровський, Буковинський, Феркан, Фернор, Франкет, Кишинівський, Калашарський і інші. Усі саджанці щеплені. Дорослі дерева через 2-3 роки почнуть приносити рясний урожай - до 65 кг горіхів з одного дерева (залежно від сорту).

Ви зможете посадити горіхи також у себе на дачі, використовувати для промислової посадки на продаж. Отримані горіхи необхідно підсушити і розсортувати за розмірами і вони будуть зберігатися 2-3 роки. Фахівці-агрономи допоможуть підібрати сорти горіхів відповідно до клімату, вологості повітря, грунту і його складу. Можна вибрати як високі сорти (Клішковський), середні (Буковинський), так і низькорослі (Прикарпатський).

Весь наданий асортимент саджанців - малочутливий до хвороб рослин, що позбавить вас від головного болю, пов'язаного з неврожаєм або поганим станом плодів. Остання проблема зараз зустрічається досить часто і стоїть гостро через постійні зміни клімату, що виснажує рослини і робить їх уразливими.

Якщо ви хочете чогось цікавого, то на сторінці представлені турецькі, французькі та молдавські сорти горіхів, які теж мають свої переваги. На сайті також біля опису всіх сортів представлені фото плодів: як ядер, так і цілих. При покупці саджанців надаємо сертифікати якості та відповідності стандартам сорти до кожного з них.


Поспішайте купити саджанці горіха і радійте урожаю горіхів самі, а також радуйте друзів, колег, родичів і знайомих. Вашому горіховому саду не буде рівних!