Загальновідомо, що дерев'яні будинки - одні з найкращих, хоча б через екологічнысть та естетичнысть. Вони продовжують залишатися популярними і в наш час. Але технології не стоять на місці, тому з'являються нові види дерев'яних будинків, де застосовуються нововведення. Одна з таких технологій - клеєний брус. Вона набирає популярності в наш час, тому варто описати, що вона собою являє і які її переваги.

Будівництво дерев'яних будинків «Клеєний брус» передбачає використання склеєних пакетів ламелей, які попередньо сортують і готують. Для цього використовують хвойні породи деревини. Дошки обробляються різними антисептиками і протипожежними розчинами. Пізніше їх з'єднують спеціальними міні-шипами.

Існує думка, що використання клею знищує екологічність цього матеріалу. Насправді це не так. Оскільки для отримання хорошого матеріалу необхідно використовувати високоякісний клей, який коштує недешево. Відповідно, ця технологія, апріорі, не є дешевою. Тому, якщо вам пропонують досить низьку ціну за клеєний брус, це може свідчити про неякісний матеріал. В ідеалі, клеї повинні бути нейтральними і нетоксичними. Щоб не потрапити в халепу, слід вимагати в будівельних компаніях сертифікат якості, який повинен обов'язково бути. Це може бути Український і Європейський стандарт якості.

Які ж переваги цього виду?
1) Швидкість будівництва. Будівництво будинків з клеєного бруса відбувається досить швидко, оскільки бруси є рівними і вони добре поєднуються, не формуючи при цьому щілин.
2) Довговічність і міцність. Це досягається завдяки максимально щільному приляганню брусів один до одного. Крім того, це сприяє уникненню деформації через перепад температури і вологості.
3) Використання антисептичного клею. Як уже згадувалося, екологічність матеріалу зберігається.
4) Відмінна теплопровідність. У результаті будівництва ви отримуєте затишний і теплий будинок, де енергоефективність буде на порядок вища порівняно з будинками з інших матеріалів. Витрати на обігрів такого будинку значно скорочуються. Головне треба утеплити дах і підлогу.
5) Можливість побудови в будь-який час року. Клеєний брус здатний протистояти вологості, він зберігає свої первинні властивості. Тому будівництво може проводитися і восени, і взимку.
6) Відсутність необхідності додаткової герметизації, так як бруси прилягають досить щільно.

Загалом, будівництво такого будинку хоч і дороге, але результат того вартий.

Якщо вам потрібно побудувати дерев'яний будинок, звертайтеся в нашу компанію. Ми маємо великий досвід роботи на ринку будівництва, використовуємо тільки високоякісні матеріали. Переконайтеся, що дерев'яний будинок - це екологічно, красиво і надійно.