Найчастіше робота електромонтажників пов'язана з ризиком для здоров'я, проходить в складних умовах, наприклад, на великій висоті. Іноді в важкодоступних місцях потрібне прикладання великої сили без можливості маневреності. Для того, щоб полегшити їх працю, потрібно правильно підібрати відповідний інструмент.

Електромонтажні роботи складаються з декількох етапів. Спочатку потрібно зробити якісний розріз кабелю, потім - зняття ізоляції з проводу, його зачистку від оксидів. Третім етапом в роботі є якісний обтиск проводів перед їх з'єднанням. На цьому етапі зупинимося більш детально.

Для того, щоб дроти або кабелі згодом з'єднати між собою або приєднати до реле управління, до рубильників або автоматичних вимикачів, використовуються спеціальні з'єднувальні деталі: гільзи, кабельні наконечники, апаратні затискачі. Ці елементи необхідно обпресувати на струмоведучій жилі, тобто зробити обтиснення за місцем або повністю трубчастої частини гільзи (наконечника). Для цих цілей використовуються спеціальні інструменти. До них відносяться прес-кліщі електромонтажні і різні моделі пресів для опресовування гільз наконечників. Вони бувають ручні, гідравлічні і електрогідравлічні.

Розглянемо тепер види кабелів і проводів. Розрізняють гнучкі і жорсткі, з різним перетином, багатожильні, броньовані і т.ін. Для обтиску дроту малого перерізу часто використовуються ручні опресовувальні кліщі. Незважаючи на те, що вони оснащені довгими ручками, операцію з опресовування потрібно повторити декілька разів, щоб зробити її якісно. Для спрощення цієї роботи були випущені гідравлічні аналоги ручних інструментів. Це преси гідравлічні, ручний гідравлічний прес, прес-кліщі гідравлічні.

Прес гідравлічний відрізняється від механічного тим, що працює за принципом стиснення. Як наслідок, - різне конструктивне виконання. При невеликих зусиллях електромонтажника за лічені секунди проводиться якісний обтиск.

У багатьох моделях прес гідравлічний ручний оснащений запобіжним клапаном обмеження максимального тиску. Це дозволяє уникнути надмірного тиску на оброблювану поверхню. Гідравлічний прес обладнаний також механізмом автоматичного скидання тиску - це гарантія довговічності інструменту. Деякі моделі мають гнучкий шланг, який дозволяє працювати обпресувальною головкою в важкодоступних місцях або мають головки, які повертаються на 360 градусів для цих же цілей.

Скориставшись нашим сайтом, ви можете купити прес гідравлічний ручний і інший необхідний вам інструмент для опресовування кабельних наконечників і гільз за прийнятною для вас ціною. «ГОЛД МІДЛ» - широкий вибір товарів високої якості!