Надійна робота промислового холодильного обладнання залежить від багатьох факторів. Звичайно, в першу чергу, це якість виробництва. Спочатку хороше обладнання має передумови прослужити довгий термін. Але, як і будь-який складний механізм, цей вид техніки вимагає проведення періодичного технічного обслуговування. Він проводиться для можливого виявлення неполадок і їх передчасного усунення. Тому, технічне обслуговування холодильників - це необхідний комплекс заходів, для стабільної та надійної роботи цього обладнання.

Важливо знати, що технічне обслуговування слід довірити компетентним фірмам, оскільки це не тільки простий огляд, але і різні додаткові заходи. Які ж роботи проводяться під час технічного обслуговування? Обов'язкові заходи включають в себе перевірку:
- холодильної системи в цілому, зокрема її технічного стану;
- роботи системи в різних режимах;
- цілісності системи;
- стиків і кріплення трубок;
- різних температурних режимів камер, а також систем танення випарників і зливу талої води;
- холодоагенту в системі, а саме тиск і, в разі потреби, дозаправка;
- осушувальних фільтрів, а також якщо потрібно, заміна їх;
- масла в компресорі, його доливання в систему або повна заміна;
- перевірка компресорного механізму, зокрема масляного фільтра і насоса;
- приладів автоматичного захисту від небезпечних режимів;
- стану електричних контакторів і переривників, заміна їх у разі потреби.
Крім того, проводиться чистка теплообмінників, компресорів та агрегатів від бруду. Режими відтавання також проходять огляд, їх регулюють.

Після завершення технічного обслуговування відбувається запуск холодильного обладнання, тестується робота у всіх режимах. Замовнику передаються всі дані, які є результатами проведення технічного обслуговування. Там же вказується, яке обладнання підлягає заміні.

Проведення планового сервісного обслуговування холодильного обладнання є важливим, оскільки в процесі його проведення можна попередити виникнення неполадок. Воно проводиться після певного терміну роботи обладнання. Планове технічне обслуговування включає в себе виконання робіт відповідно до документації, що додається до обладнання.

Якщо вам потрібно провести технічне обслуговування холодильного обладнання, пропонуємо звернутися в компанію «Холодильні системи». Ми проводимо професійну ревізію холодильних систем, яка включає в себе комплекс заходів, що дозволяє підтримувати в належному технічному стані обладнання. Подбайте про тривалу роботу холодильного обладнання, забезпечивши своєчасну перевірку.