Шкарпетками користуються всі: від малого до великого. Отже, потреба в цій продукції незмінна. А як відомо, попит породжує пропозиції. Тому, якщо ви надумали розпочати власний бізнес, то зверніть увагу на панчішно-шкарпеткове виробництво. Не прогадаєте. Зі свого боку, ми розповімо вам про те, що потрібно зробити для відкриття такого виробництва.

Вибір обладнання. Для того, щоб продукція користувалася попитом, вона повинна бути або якіснішою, ніж у конкурентів, або дешевшою. Якщо ви робите ставку на якість, то вам потрібне хороше обладнання для в'язання шкарпеток. Промислове та побутове обладнання для швейного виробництва будь-якого рівня: круглов'язальні та плосков'язальні машини, панчішно-шкарпеткове обладнання та багато іншого ви знайдете на сайті компанії «ІВК 2». Замовляєте товар від 10 одиниць - отримуєте знижку.

Етапи виробництва шкарпеток. Які ж саме верстати для панчішно-шкарпеткового бізнесу потрібно купити? Тут все залежить від етапу виробництва. Почнемо з основи носка. Тут вам знадобиться в'язальна машина для шкарпеток. Вони бувають різні, залежно від використовуваної сировини, діаметра циліндрів і класу в'язки. До речі, саме діаметр циліндра визначає розмір носка.

Далі вам знадобиться напівавтоматичний верстат для в'язання шкарпеток, так звані кетельні машини. Завдання оператора помістити всередину заготовку, решта процесу - автоматизована. Завершальний етап - це пресування і відпарювання основи. Підприємців зацікавить і той факт, що управляти таким агрегатом зможе один працівник.

Як ви вже зрозуміли, для панчішно-шкарпеткового бізнесу вам необхідна лінія з виробництва шкарпеток. Тобто близько 10 в'язальних автоматів, 2-3 напівавтомата для зашивання і приблизно десять формувальних манекенів. Якщо купувати всі ці верстати окремо, то ви витратите чимало часу і коштів. Тому, не баріться і зверніться відразу в компанію «ІВК 2». Особливість цього підприємства в тому, що фахівці укомплектовують ваш бізнес «під ключ». Причому зроблять все відповідно до поставлених вами завдань і обумовленого бюджету.

Де купити обладнання для виробництва шкарпеток? Усі підприємці хочуть заощадити. Бажання, цілком, зрозуміле. Адже ви тільки починаєте бізнес і кожна копійка на рахунку. Тому згадайте прислів'я: «Скупий платить двічі» і візьміть її на озброєння. Не купуйте спеціалізовані верстати в неперевірених точках. Ті, що були у вжитку, також не найкращий вихід. Компанія «ІВК 2», як ніхто інший, впорається з цим завданням. Устаткування підприємства має високотехнологічні характеристики, воно повністю комп'ютеризоване. За вашим бажанням його можуть оснастити контролером. Ціни вас просто здивують. Адже товар якісний, а вартість - доступна. Відбувається це завдяки великим обсягам виробництва і регулярним поставкам в європейські країни і США.

Компанія «ІВК 2» - ми працюємо для того, щоб ваш бізнес розвивався.