Яка тканина для постільної білизни краще? Як не помилитися у виборі? Напевно кожна господиня ставила собі ці питання, вибираючи комплект постільної білизни. Погодьтеся, саме якість тканини визначає, чи будемо ми спати комфортно чи постійно прокидатися, відчуваючи незручності.

Не так давно в побуті домогосподарок з'явилося словосполучення «білизна з ранфорса». Що ж це за тканина і чому нею так захоплюються господині. Давайте розбиратися.

Склад і характеристики ранфорса. В основному, це натуральні бавовняні волокна. Ранфорс отримують шляхом полотняного переплетення ниток основи і миска. Деякі виробники примудряються, правда, додавати деяку кількість синтетики, до 20%. Тому, якщо у вас алергія на синтетику, то купуючи постільну білизну, уважно дивіться на етикетку.

Якісну тканину для пошиття постільної білизни пропонує компанія «Текстиль-Контакт». Тільки натуральні тканини, ніякої синтетики і підробок.

Довговічність. Ще одна характеристика, яка приваблює господинь. Таку білизну можна часто прати, прасувати при високих температурах, але вона продовжує зберігати яскравість і привабливий зовнішній вигляд.
Міцність. Вона досягається завдяки кільком етапам обробки. Спочатку волокна піддаються очищенню, а потім максимальному перекрученню. За рахунок цього, ранфорс характеризується максимальною міцністю.

Комфорт. Ранфорс можна сміливо назвати «розумною» тканиною. Цей матеріал здатний пристосовуватися до температури і зберігати баланс тепла з людським тілом. Якщо в спальні холодно, така постіль зігріє, спекотно - допоможе відчути приємну прохолоду.

Купити тканини для постільної білизни, зокрема і з ранфорса, ви можете в інтернет-магазині «Текстиль-Контакт».

Гігроскопічність, повітропроникність. Ранфорс добре вбирає вологу. На такій постільній білизні вам не набридатиме відчуття «парникового ефекту». Ця тканина також відмінно пропускає повітря і не електризується.

З якої тканини постільна білизна краща: ранфорс або бязь? Ми вже з'ясували, що рансфор - це та ж бязь, але кращої якості. Перш за все, ці матеріали відрізняються рівнем щільності. У квадратному сантиметрі ранфорса на півтора десятка більше переплітається волокон. Природно, що така тканина міцніша, тому і довше зберігає яскравість кольорів, практично не мнеться і не втрачає з роками товарний вигляд.

Структура плетіння також різна: хрестоподібна і діагональна. Нитки для виготовлення ранфорса проходять ретельнішу обробку, а також процес скручування. У виготовленні бязі такі етапи не передбачені.

Де купити тканину для постільної білизни? Після всіх перелічених переваг цілком зрозуміло, чому вироби з ранфорса користуються такою популярністю. Очевидно, що і коштують вони дорожче, але зате прослужать набагато довше.

В інтернет-магазині «Текстиль-Контакт» ви обов'язково знайдете таку тканину. Визначившись із забарвленням, зв'язуйтеся з нашими консультантами і домовляйтеся про кількість і терміни доставки.