У сучасному світі, який постійно прогресує, кількість автомобілів на дорогах стає дедалі більшою. І наша країна в цьому плані не виняток. Звичайно, далеко не всі дотримуються правил дорожнього руху. На жаль, ми кожен день стаємо свідками дорожньо-транспортних пригод, переглядаючи новини в інтернеті або по телевізору. Ми не застраховані від подібних ситуацій. І не завжди є можливість об'єктивно оцінити вартість збитку. Для цього і рекомендується незалежна оцінка автомобіля після ДТП. У чому її переваги, спробуємо розібратися.

Незалежна автоекспертиза добре підходить для ряду випадків. Один з варіантів - якщо було прийнято рішення конструктивної загибелі автомобіля, але автовласник не згоден з цим. Або ж якщо страхова компанія, на думку власника машини, свідомо занизила суму страхових виплат або просто вартість збитку здалася надто малою. В цілому, така ситуація відбувається досить-таки часто в нашій країні. Причому навіть досить солідні страхові компанії можуть вдаватися до такого роду дій, адже деякі представники не проти нажитися.

Варто також знати, що страхові компанії можуть вдаватися до хитрий дій, зокрема, запропонувати постраждалій особі зробити незалежну експертизу в фірмах, які вони пропонують. Не варто погоджуватися на цю авантюру, адже в більшості випадків є ймовірність, що існує змова між страховою компанією і так званим незалежним експертом. Таким чином страхова компанія економить на своїх витратах, а власник авто виходить обдуреним і отримує значно меншу суму страхових виплат. Власник може звернутися в будь-яку оціночну фірму, яку він сам вважає за потрібну, причому зробити він це може відразу після ДТП, не чекаючи декількох днів.

Варто знати, що страхова компанія зобов'язана взяти до уваги звіти незалежної експертизи і для оцінки збитку від ДТП використовувати всі ці дані. Крім того, вартість проведення незалежної експертизи також повинна бути відшкодована страховою компанією. Звичайно, це не на руку їм, тому досить-таки часто відбувається процес оскарження результатів незалежної експертизи і затягування необхідних виплат. Рекомендується вирішувати це питання в судовому порядку. Тільки таким методом можна добитися чесної виплати коштів за шкоду. Також до суду варто звертатися, якщо все-таки було прийнято рішення взяти пропонованою страховою компанією незалежного оцінювача, а результати зустрічної незалежної експертизи сильно відрізняються.

Якщо вам необхідна справжня незалежна оцінка збитку автомобіля після ДТП, пропонуємо звернутися в компанію ФОП «Дикий В. П.». Маючи більш ніж 20 років досвіду роботи на ринку, ми провели понад 10 тисяч незалежних експертиз. Наші фахівці пройшли спеціальну підготовку в Польщі і Німеччині і мають необхідні кваліфікаційні свідоцтва. Ми працюємо виключно з метою незалежної оцінки.