Обробка землі під картоплю залежить, в першу чергу, від підвищених вимог рослини до водно-повітряного режиму. Грунт, на якому буде виростати ця культура, повинен бути так розпушений, щоб він добре провітрювався при максимальному збереженні вологи в ньому.

Є певні етапи щодо передпосадкової обробки грунту під картоплю. Спочатку потрібно ретельно видалити всі кореневища бур'янів (особливо пирію) і стерню, якщо раніше це поле використовувалося під зернові. Якщо немає, то розпушити кірку на грунті, потім подробити і розкришити грудки землі, далі зробити рівномірне за глибиною розпушування з достатнім об'ємом пор для збереження максимальної зволоженості грунту. Після цього назад ущільнюють грунт для створення зв'язку з водомісткими капілярними шарами, що лежать під ложем бульб, і, нарешті, нарізають гребені.

Обробку землі не можна робити однаково в різних регіонах. Потрібно враховувати кліматичні умови місцевості, вид грунту, погоду поточного року. Потрібно аналізувати, а не діяти за шаблоном. Для прикладу, якщо у Вашому регіоні грунт з великим вмістом глини, обробка землі вимагатиме інших прийомів, ніж грунт легший, сипучий, сухий.

Підготовка грунту до посадки картоплі включає осінній і весняний етапи.
Згідно з рекомендаціями досвідчених агрономів, грунт під картоплю необхідно готувати восени після збирання врожаю або перед заморозками. Осіння обробка грунту є основною, тому її якісне проведення забезпечує хороший урожай картоплі. Це - найважливіший етап щорічного циклу.

Навесні, навпаки, потрібно зробити мінімальну обробку поверхні технікою, так як в цей період грунт дуже чутливий до тиску. Також потрібно максимально зберегти зимову вологу. Для цього проводиться щадна обробка. Техніка, яка використовується в цих цілях, повинна мати мінімально можливий тиск всередині камер шин. Грунт навесні обробляється тільки на потрібну глибину при строго необхідній кількості проходжень техніки. Зайва обробка призводить тільки до втрати вологи в грунті.

Навесні заходи з підготовки поля потрібно проводити на підсохлому грунті безпосередньо перед посадкою бульб, щоб уникнути подвійної обробки. Традиційно цей процес виглядає так: обробка грунту шлейфовою бороною для закриття вологи після осінньої зяблевої оранки, внесення органічних добрив, обробка землі культиватором з боронуванням. При сьогоднішньому рівні використовуваної техніки ці операції можна провести в один прохід.

Наша компанія представляє весь спектр послуг з передпосадкової обробки грунту під картоплю: обробку землі восени і навесні, культивацію, внесення добрив і багато іншого. При виконанні Вашого замовлення, нашими фахівцями враховуються особливості грунту і кліматичні умови. Використання сучасних агрегатів і техніки дозволяє обробляти різні види грунту відповідно до найвищих вимог.