Змінити свій інтер'єр можна легко і просто за допомогою гіпсових панелей. Ними можна як і прикрасити будь-яку обрану стіну, так і перетворити ціле приміщення. Такі панелі змінять ваш інтер'єр і він буде виглядати оригінально. Також панелям можна з легкість надати колір, головне знати, як правильно зробити монтаж стін.

По-перше, спочатку потрібно підготувати стіни і переконатися, що вони мають рівну поверхню. Усі нерівності потрібно обов'язково вирівняти за допомогою гіпсової шпаклівки. Після всього цього стіну потрібно гарненько прогрунтувати і дати їй висохнути. Переконайтеся, що ваша поверхня чиста, суха і рівна. Також гіпсові панелі суворо забороняється кріпити на двері і скло.

Монтаж

Перед тим, як приступити до роботи монтажу гіпсових 3D панелей, вам потрібно спочатку вимірювати стіну. Розкладіть всі панелі на підлозі і сформуйте малюнок, який ви хочете мати в результаті всієї вашої роботи. Тепер сміливо можна приступити до установки панелей. У цьому вам допоможе фіксуючий профіль, який буде тримати перший ряд. Відступіть трохи до підлоги, це робиться для того, щоб при збиранні ви не зачепили панелі вологою ганчіркою. Після всіх проведених операцій, сміливо наносьте клей на стіну, де повинні розміщуватись 3D панелі.

Далі вже все набагато простіше, вам досить встановити всі панелі відповідно до малюнка. Спочатку горизонтально, а коли перший ряд зроблений і висох клей можна продовжувати монтаж. Якщо трапилося так, що вам панель завелика, то сміливо можете обрізати її за допомогою ножівки і наждачного паперу. При монтажі панелі в кутах її потрібно обрізати під кутом в 45 градусів.

Крім того, здійснювати монтаж панель можна як за допомогою гіпсового клею, так і штукатурки. Але також в кріпленні можна використовувати спеціальні кріпильні елементи, такі як дюбеля і саморізи.

Компанія «Ремтехснаб», яка є єдиним офіційним представником українсько-чеського підприємства ТОВ "EUTIT-UA" пропонує купити панелі для стін. В асортименті великий вибір гіпсових панелей. У нашому каталозі ви знайдете панелі, за допомогою яких ви створите неповторний і оригінальний дизайн свого будинку і не тільки.
Телефонуйте вже зараз, і ми обов'язково допоможемо вам з вибором!