Ультразвукова діагностика - один з найбільш популярних і перспективних методів досліджень. У цій статті ми поговоримо про таке обладнання як апарати для проведення 4D-досліджень, їх переваги та можливості.
Апарати для проведення 4D-досліджень дозволяють побачити об'ємну візуалізацію в тривимірному зображенні. Устаткування дозволяє розглянути найдрібніші деталі органів, що дозволяє визначити захворювання на ранніх стадіях, коли ще не проявилися його перші ознаки.

Використання УЗД-сканерів для проведення 4D-досліджень дозволяє здійснювати діагностику вроджених вад серця, ущільнення в молочних залозах. Цей метод обстеження дозволяє побачити і вивчити швидкість і напрямок течії крові в серці та судинах.

УЗД-сканери для проведення 4D-досліджень: використання

УЗД-сканери для проведення 4D-досліджень широко застосовуються в акушерстві і гінекології, абдомінальних дослідженнях і мамології, урології, кардіології, дослідженні поверхнево розташованих органів та інших сферах. За допомогою обладнання досліджують щитовидну залозу, сечовий міхур, печінку, нирки, жовчний міхур.

Де купити УЗД-сканери для проведення 4D-досліджень?

Купити сучасне і якісне ультразвукове обладнання, зокрема, УЗД-сканери для проведення 4D-досліджень ви можете, звернувшись в компанію RH. Ми пропонуємо сучасні моделі ультразвукових сканерів для 4D-досліджень від відомих виробників: Toshiba, Medison, GE, Philips, General Electric, Ultrasonix.

Серед моделей, які ми можемо вам порекомендувати, УЗД апарат Voluson E8 - інноваційний винахід, який забезпечує високу якість об'ємної візуалізації, кодоване випромінювання, можливість постобробки даних 4D дослідження.

Не можна не згадати і УЗД сканер нового покоління Samsung Medison Accuvix V10, який забезпечує легкість і простоту управління. Апарат має ергономічний і стильний дизайн, високу роздільну здатність, мультислайсінг і стрес-ехо.

Ще один сучасний і надійний УЗД апарат - розробка японської компанії Toshiba. Модель поєднує в собі бездоганну якість одержуваних зображень і ергономічний дизайн. В основі апарату - вдосконалена системна платформа з цифровим пристроєм формування ехосигнала.

Гарантія на все обладнання - 1 рік. У вартість апарату включені доставка, інсталяція і навчання персоналу.