Серед усіх методів медичних досліджень ультразвукове займає особливе місце. УЗД абсолютно безпечне для здоров'я людини. Тому його призначають дітям, літнім і вагітним. Крім того, ультразвукове дослідження має ряд інших переваг:

Переваги УЗД досліджень:

- Рання діагностика захворювань, що дозволяє зробити лікування ефективним. Як відомо, перші стадії деяких захворювань не супроводжуються ніякими симптомами. УЗД дослідження дозволяє з'ясувати, на що хворий пацієнт і вчасно почати лікування.

- Метод неінвазивний - під час дослідження, обстеження не порушується цілісність шкірних покривів, можливості попадання в організм токсичних речовин практично немає.

- Безболісність - тому УЗД підходить навіть для маленьких дітей і переноситься ними абсолютно спокійно.

- Висока ефективність - лікар може чітко розгледіти будову органів і поставити більш точний діагноз.

- Невелика вартість - чинник, який також впливає на популярність методу.

Недоліки методу

Переоцінювати можливість УЗД не варто, адже точність постановки діагнозу все-таки залежить від самого лікаря, його досвіду і кваліфікації. Різні лікарі можуть по-різному інтерпретувати один і той же знімок. У деяких випадках можлива неправильна постановка діагнозу.

Дуже важливим є правильний вибір УЗД сканера. На точність показань впливають датчики і якість монітора (від нього залежить чіткість і точність зображення).

Як вибрати УЗД апарат?

Підходьте до вибору з усією відповідальністю. Оцініть всі свої вимоги до обладнання, можливість покупки нового або б/в обладнання.

УЗД сканери можуть бути портативними і стаціонарними. Перший тип може використовуватися на виїзді. З його допомогою можна проводити діагностику хворих, які не можуть пересуватися.

Стаціонарні використовуються в спеціальних кабінетах клінік.

Стаціонарний апарат - більш звичний як для лікарів, так і для пацієнтів і пристосований для місцевої експлуатації в клініці або вузькопрофільному кабінеті.

За функціональним призначенням розрізняють універсальні і спеціалізовані сканери. Універсальні дозволяють здійснювати діагностику будь-яких систем і органів. Спеціалізовані сканери вирішують певні завдання.

Компанія RH пропонує сучасні моделі ультразвукових сканерів для кардіології, гінекології і загальних досліджень. Це обладнання від відомих виробників: Toshiba, Medison, Siemens, Esaote, GE, Philips, ALOKA, Mindray, SonoSite, Ultrasonix та інших. Із ним ви можете запропонувати своїм клієнтам максимальний спектр послуг в ультразвукових дослідженнях серця.