Теплиця - це будинок, зроблений зі скла. Він має скляні стіни і скляний дах. Люди вирощують помідори, квіти та інші рослини в них. Теплиця залишається теплою всередині навіть взимку. Сонце світить і зігріває рослини і повітря всередині. Тепле повітря зупиняє скло. Тому в світлий час доби, вона стає все тепліше і тепліше всередині, і теж залишається досить теплою вночі.

Земля в теплиці?
Атмосфера землі робить те ж саме, що і теплиця. Протягом дня, поки сонце світить крізь атмосферу, поверхня землі нагрівається. Уночі поверхня Землі охолоджується, виділяючи тепло назад у повітря. Але частина тепла потрапляє в пастку парникових газів в атмосфері. Ось чому наша земля залишається теплою і затишною із середньою температурою 59 градусів за Фаренгейтом.
Земля оточена атмосферою, яка містить парникові гази. Протягом дня, коли енергія сонця досягає земної атмосфери, більша її частина йде напролом. Деяка відскакує назад в космос. Вночі більша частина енергії Сонця тікає назад в космос. Але деяка залишається в пастці всередині атмосфери парникових газів. Через це відбувається подальше потепління Землі.
59 градусів за Фаренгейтом - це досить холодно або досить жарко. Усе залежить від того, до чого ви звикли. Так, це холодніше, ніж 59 градусів, що в багатьох місцях, і жаркіше, ніж 59 градусів, що в багатьох місцях, тому 59 - це середній показник.

Суть в тому, що якщо парниковий ефект занадто сильний, Земля стає все теплішою і теплішою. Це те, що відбувається зараз. Занадто багато двоокису вуглецю та інших парникових газів у повітрі робить парниковий ефект сильнішим.