Смак морозива переносить наші спогади в безтурботне дитинство. Важко знайти людину, яка не любить цю холодну солодкість. Але зовсім недавно світ здивував нас новинкою - смаженим морозивом. Воно має кілька назв - ролл-морозиво або смажене. Це насолода, що приготовлена з різних інгредієнтів і скручена в невеликі рулетики. Деякі плутають його з морозивом в паніровці. Відразу постає питання - як працює апарат для його виготовлення?

Щоб отримати такі солодощі, використовують фризер для смаженого морозива. Процес приготування не дуже складний, але відрізняється для деяких видів фризерів. Вони можуть мати від 6 до 8 контейнерів. Деякі оснащуються підручними приладами і лопатками. Інші ж можуть мати не одну поверхню для приготування десерту, а дві, які більше підходять для великих торгових точок. Для більш простого варіанту продажу морозива досить фризера з однією робочою поверхнею, який не має ніякої додаткової комплектації. Великою популярністю користується обладнання з круглою робочою поверхнею, але деякі підприємці користуються і квадратною. У процесі приготування такого морозива є можливість додавати різні фрукти, топпінги, джеми, горіхи, ягоди чи щось інше. Плюсом є і те, що за процесом приготування можуть спостерігати покупці.

Спочатку створюється суміш, яку потім виливають на «жарочну» поверхню. Потім її починають заморожувати. У цей час продавець, за допомогою лопаток, перемішує і рівномірно розподіляє масу по всій робочій поверхні. Коли все готово, продавець розділяє млинець на кілька частин і скручує їх у рулетики.

Якщо ви вирішите зайнятися продажем смаженого морозива, то отримаєте дуже непоганий прибуток. Конкуренція в цій галузі торгівлі дуже мала, і ви за короткий термін легко окупите все обладнання.

Щоб купити обладнання для смаженого морозива, потрібно залишити нам повідомлення або оформити замовлення за вказаними номерами в розділі «Контакти». Наші менеджери допоможуть вам вибрати правильний товар і не помилитися з покупкою. Усе в наявності за прийнятними і оптимальними цінами. Ми чекаємо ваших дзвінків.