З ім'ям Крістіан Діор пов'язують розвиток цілого напрямку стилю. Саме він зародив таке поняття як «New Look». Завдяки його оптимістичним віянням, після війни жінки, які втратили близьких, знову повернули собі смак до життя. На той час в моді були класичні, скромні сукні, а цей француз здійснив переворот у світі смаків, розробивши колекцію пишних та приталених суконь.

Нині ж великою популярністю користуються жіночі сумки від "Діор". Однак захмарна вартість аксесуарів не дозволяє усім охочим бути їхніми володарями. Тож ми пропонуємо елітні копії брендових сумок в тому числі і цього відомого модельєра.

Оригінали сумок та клатчів настільки дорогі, що довелося вигадувати їм заміну. Так з'явилися сумки Діор копії. Вони дуже схожі на справжні, і відмінність з першого погляду важко помітити. Головна різниця - оригінальні шиють вручну, а копію виготовляються машинами. Ну і крім того значно відрізняються ціною. Аналог може собі дозволити будь-яка модниця, навіть з невеликими статками.

Варто зазначити, що продукція від "Діор" ніколи не виходить з моди. Брендові сумки цього Будинку обирали Моніка Белуччі та принцеса Діана. У своєму гардеробі ці дорогі аксесуари має Мадонна і перші леді голів найвпливовіших держав світу. Та це й не дивно, адже "Діор" – це завжди елегантність, вишуканість та відчуття смаку.

Яскравість та індивідуальність – це основні меседжи колекції цього французького модельєра. Відомі бренди сумок уже давно отримали якісно розроблені копії. І це добре. Адже всі ми розуміємо, що аби носити оригінал треба отримувати чималу зарплату або мати небідного шанувальника. А от купити точні копії брендових сумок, в тому числі і "Діор", вже багатьом по кишені. Тож це хороша альтернатива для тих, хто бажає крокувати в ногу з модою.

Варто відзначити, що нові колекції французьких кутюр'є здатні закрутити голову майже всім жінкам. Адже кожна нова лінія – це щось особливе, унікальне, не схоже ні на що попереднє. Обираючи сумку будинку Dior – завжди обираєш вишуканий стиль та незалежність. При чому тут прогадати просто неможливо. Адже діорівські аксесуари підходять на всі випадки життя. Їм не підвладний час. Клатчі та сумочки будуть цікаві як юним леді, так і зрілим жінкам. Речі від "Діор" це як родинна реліквія, яка зберігається в сімейній скрині довгі роки.

Купити копії брендів Ви зможете тут. Для цього Вам треба залишити замовлення на сайті або зв'язатися з нашим менеджером.