Усі ми знаємо, що основна складова роботи в медичних, біологічних, хімічних, епідеміологічних лабораторіях - це чистота приладів, пробірок і іншого різноманітного обладнання. Щоб забезпечити її, недостатньо просто промити або протерти. Для дотримання всіх необхідних санітарно-гігієнічних норм необхідно проводити стерилізацію. Адже, якщо прилади будуть не простерилізовані, тоді можна поставити під сумнів результати досліджень. Або якби хірурги працювали з інструментами, які не пройшли стерилізацію, тоді в зоні ризику було б людське життя - найбільша цінність. Для цих цілей і застосовуються стерилізатори медичні.

Ці прилади гарантують чистоту медичного та хірургічного обладнання, в першу чергу, від різних хвороботворних бактерій. У стерилізаторах металеві та скляні прилади прогріваються до 200°C, в результаті чого відбувається знищення усіляких мікробів і спорів. Після цього вони готові до використання.

Для того, щоб вибрати стерилізатор, потрібно для початку розібратися з їхніми видами і виявити переваги та недоліки кожного з них. Парові види стерилізують інструменти та прилади насиченою водяною парою. Максимальна тривалість повного циклу парової стерилізації - 1 година. Прилади та інструменти будуть готові до використання дуже швидко, і вам не доведеться довго чекати їх очищення.

Далі ми розглянемо повітряний стерилізатор. Основна його перевага - це набагато нижча ціна на відміну від парового стерилізатора. Повітряні стерилізатори прості у використанні. Однак, порівнюючи їх з паровими стерилізаторами, вони в багатьох характеристиках поступаються. Наприклад, тривалість повітряної стерилізації не 1, а 4 години. Але і ціна відповідно набагато нижча. Тому тут уже потрібно вибирати вам: швидкість або ціна?

Якщо ж ви все таки хочете купити стерилізатори медичні, тоді компанія "Медтехніка-Дент" зробить все для того, щоб допомогти вам у виборі та купівлі цього приладу. Працюючи вже більше 20 років на ринку України, ми зуміли завоювати довіру багатьох медичних установ. Вибираючи стерилізатор медичний у нас, ви отримуєте високоякісний і сучасний товар. Не менш важливим є те, що ціни вас приємно здивують. Великою перевагою співпраці з нашою компанією є те, що ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, а також постійні системи знижок.

Якщо ви хочете купити стерилізатор медичний, тоді звертайтеся за вказаними телефонами. Доставка обладнання можлива в межах України зручним для вас способом.