Продаж морозива або охолоджених напоїв – це завжди вигідна і прибуткова справа. Особливо в спекотну пору року. Літні майданчики, кафе та бари просто не можуть обходитися без відповідного обладнання. А ще ліпше для покращення ведення бізнесу купити фризер. Ця техніка дозволяє самим приготувати морозиво і успішно його продавати.

Виготовлення морозива – це нескладний процес, який можна опанувати самотужки. Потрібно пройти усього кілька стадій. Для початку необхідну суміш розбавити водою, перемішати у спеціальному блендері, а тоді залити це все у фризер. Варто зазначити, що завдяки бульбашкам готового морозива виходить дещо більше, ніж вихідної суміші.  

Готують морозиво з різноманітних сумішей: рідких, сухих та заморожених. Усі вони містять популярні смаки шоколаду, ванілі, банана, карамелі, полуниці чи вишні. Приготувавши рідину, її заливають у фризер, який охолоджує і збиває цю консистенцію, роблячи її повітряною. Використовують фризери для замороження йогурту та молочних продуктів.

Обладнання для виготовлення морозива потрібно підбирати не кваплячись і з розумом. Адже від того наскільки якісну ви купите техніку залежить успішність ведення бізнесу. Безумовно треба звертати увагу на виробника. Це повинні бути відомі марки, які мають позитивні відгуки. На виготовленні таких апаратів спеціалізуються у Китаї, Південній Кореї,  США, Італії та Туреччині. Також варто зважати на гарантійній термін. Бажано, щоб він був якомога довший.

Існує декілька видів фризерів: для морозива м’якого, твердого і комбінований варіант. Цікаво, що цей апарат також здатен робити молочні коктейлі. Ще бажано, аби техніка була щонайменше триріжкова. Це дасть змогу робити за короткий проміжок часу велику кількість порцій. Відтак клієнтам не доведеться томитися у довжелезних чергах, адже їх обслуговування відбуватиметься дуже швидко.

При виборі фризера фахівці радять звертати увагу на величину помпи. Її розміри впливають на загальну продуктивність устаткування. Адже саме помпа відповідає за м’якість і легкість кінцевої продукції. Необхідно зважати і на систему охолодження. Вона буває повітряною та водяною. Так, повітряна ліпше підходить для малого виробництва морозива. Натомість водяна система передбачає великі обсяги виготовлення продукції.  

Також для збільшення продуктивності треба обирати фризер з двома циліндрами, а не з одним. Ще одним плюсом устаткування буде наявність функції пастеризації. Це допоможе в боротьбі з бактеріями.

Фризер для м’якого морозива купити можна на цьому сайті. Для цього потрібно лише зробити замовлення у нашому інтернет-магазині.