В сучасному світі дуже важко когось здивувати новим, незвичним десертом. Однак виявляється, що таки можна. Італійці винайшли устаткування, яке з легкістю перетворить йогурт чи сік на смачні охолоджені ласощі.  Це чудо - гранітори, купити їх можна в нашому інтернет-магазині. Апарат здатен за короткий час створити напій, який за своєю консистенцією схожий на мокрий сніг.  

Гранітор – це достатньо нова техніка на нашому ринку. Тому мало хто з бізнесменів ще освоїв цей винахід. Його дуже вдало можна використовувати у теплі місяці року, продаючи у вуличних торгових точках заморожений йогурт чи льодяний сік. Також обладнання встановлюють для літнього кафе та бару. Таке капіталовкладення однозначно окупиться, тим паче що саме у нас можна купити гранітор недорого.

Апарат застосовують для виготовлення різноманітних коктейлів з льодяною масою, смузі, кремів. Крім цього використовують обладнання для приготування м’якого морозива та прохолодних  кавових напоїв. Найчастіше в граніторі готують десерти зі спеціальних сумішей, фруктів та молочних продуктів

Як правильно підібрати гранітор для своєї справи? Перш за все апарати відрізняються розміром та кількістю ємностей. Все залежить від того скільки Ви плануєте виготовляти продукції. Звичайно можна обійтися і одним баком  на 10 літрів, але якщо десерти та коктейлі поставлені на конвеєр, то бажано аби баків було більше. Тим паче, що разом зі стандартними моделями є комбіновані. Вони призначені не лише для створення десертів, але й для охолодження соків. На цей процес витрачається всього 20 хвилин!

Обираючи гранітор, варто звернути увагу, чи оснащений він захистом від перепадів напруги. Це дуже важливо, адже з такою системою апарат служитиме значно довше. Крім цього бажано аби агрегат мав функцію нічного зберігання. Ця опція дозволяє готовому десерту не псуватися тривалий час. Ще слід додати, що хороші моделі гарніторів працюють майже безшумно.

Найпопулярніші в Україні гранітори для смузі представлені у нас.

Це моделі таких виробників як: EWT INOX, ICETRO, DF. Дана техніка доволі надійна. З її допомогою легко навчитися виготовляти охолоджені солодощі.  При чому для цього не треба закінчувати ніяких курсів. Процес виробництва без проблем можна освоїти самотужки.

Машина для виготовлення фруктового льоду допоможе примножити капітал не лише досвідченим бізнесменам, але й початківцям. Адже мало хто відмовиться у спеку від охолодженого соку або смачного італійського десерту.

Гранітор купити ви маєте змогу у нашому інтернет-магазині, зайшовши на сайт або ж зателефонувавши менеджерам.