Розглянемо сьогодні два механічних інструмента для обв'язки поліестерними стрічками: МУЛ-320 і МУЛ-330 (виробництво TEKNIKA GROUP, Україна).

Для початку пропонуємо вашій увазі машинку МУЛ-320

Однією з особливостей МУЛ-320 є наявність суперпотужного натяжителя, який застосовується для роботи з ПЕТ стрічками (поліестер) поліпропіленовими (ПП) до 19 мм. У чому особливості цієї машинки порівняно з іншими подібного класу інструментами? По-перше, тут вузол тяжіння стрічки і п'ята робоча не стикаються один з одним, що в процесі роботи дозволяє збільшити термін служби п'яти.

По-друге, при роботі з стрічками і при заправці стрічки в машинку відбувається наступне: якщо стрічка встала не надто рівно, то ми завжди можемо цей елемент поправити завдяки спеціальному пазу, який є в корпусі машини; також стрічку дуже легко заправляти.

По-третє, вузол притиску. При роботі зі стрічкою ми бачимо, що притискна п'ята піднімається вертикально, що є певним плюсом при роботі з стрічками. При натягу ми спостерігаємо наступне: спрацьовує спеціальний захисний ролик. Навіщо він потрібен? При натягу ми бачимо, що стрічка йде в пазу ножа і ніяких дотиків до металевих частин не відбувається (чого не можна сказати про інші подібні машинки інших виробників).

Наявність захисного екрану не дозволяє стрічці подаватися вперед і заважати встановлювати скобу, яка досить щільна, оскільки призначена для роботи з ПЕТ стрічками.

Також варто зробити акцент на тому, що зворотно-поступальний механізм повернення натяжного барабану машинки в початкове положення є її одним з основних експлуатаційних переваг. Ця особливість усуває необхідність вручну підлаштовувати натяжний барабан під стрічку під час завантаження, що економить час на кожну операцію.

Потужний ніж знижує навантаження на зап'ястя при відрізанні стрічки після натягу і продовжує термін служби кромки різального інструменту. Це найпростіший в експлуатації і ергономічно привабливий, популярний інструмент для роботи з пластиковими стрічками.

Зиґзаґоподібні кліщі МУЛ-330

Кліщі МУЛ-330 призначені для роботи з ПЕТ стрічками шириною 16 мм. Вони усувають необхідність орієнтувати інструмент на несиметричній скобі. Його дизайн вимагає мінімального зазору між скобою і поверхнею упаковки. Довговічність, ефективність і невелика вага (2 кг) - його конкурентні переваги. Синусоїдальний візерунок при закритті скоби підвищує ефективність з'єднання і забезпечує більшу безпеку вантажу, що запаковують.

Купити механічний інструмент для обв'язки поліестерними стрічками пропонує компанія "Пако-техніка", яка входить в групу виробничих і торгових організацій TEKNIKA GROUP (одного з провідних підприємств на території України, яке постачає пакувальні матеріали та обладнання, в тому числі і МУЛ-320, МУЛ -330).