Під вакуумізацією ми розуміємо спосіб упаковки продукції в полімерні пакети, куди не проникає кисень, пил, волога. Щоб ефективно упакувати продукцію, застосовується спеціальна техніка та обладнання.

Застосування обладнання для вакуумної упаковки

Перш за все це обладнання необхідне при упаковці фармацевтичної, медичної, хімічної, харчової продукції на відповідних підприємствах. Вакуумні пакувальники TEKOVAC використовують для упаковки таких продуктів, як м'ясо, риба, овочі і фрукти, молочна продукція (сири), сипучі продукти (крупи, цукор), рідини.

Вакуумний апарат TEKOVAC 400/500 FL упаковує продукти як за допомогою закачування газу, так і в безповітряному середовищі, що унеможливлює розвиток бактерій, які, як відомо, є причиною гнильних процесів. Тим виробникам, які випускають швидкопсувні продукти, купити апарат для вакуумної упаковки - одне з найбільш правильних рішень.

Робота вакуумного обладнання

Для початку роботи необхідно помістити вакуумний пакет з продуктом в камеру машини (відкритою стороною на запаювальну планку). Далі - закрити кришку, при цьому автоматично спрацьовує вакуумний насос (йде процес відкачування повітря з камер, а відповідно і з пакетів). Наступний етап - машина автоматично перемикається на запаювання. Далі - м'який випал, декомпресія і відкриття кришки. Усе, упаковка готова (пакувальники до того ж забезпечені і засобами для нанесення дати).

Види і застосування вакуумного устаткування TEKOVAC від компанії "Пако-техніка"

TEKOVAC 400/500 - настільна машина (паралельне запаювання), TEKOVAC 400/500 L - настільна машина (кутове запаювання), TEKOVAC 500 / А - настільна вакуумна машина з однією планкою, TEKOVAC 500 / 2А - настільна вакуумна машина з двома планками (паралельне запаювання), TEKOVAC 500 / 2K - двокамерна пересувна машина.

На них можна упаковувати як велику продукцію: головки сиру, довгу рибу та інше, так і продукцію, яку випускають невеликі виробничі підприємства, заклади громадського харчування. Температура зварювання, час відкачування повітря - є можливість все це вибрати, а також перевірити камеру на герметичність.

Замовники фірми "Пако-Техніка" завжди можуть вибрати і купити вакуумну машину потрібної модифікації - саме те, що вимагають виробничі потреби підприємства. Каталог вакуумного обладнання TEKOVAC від фірми "Пако-Техніка" містить всі необхідні дані і характеристики. Ціна залежить від виду і функціоналу вакууматору.

Купити вакуумну машину можна на нашому сайті або за одним з вказаних в контактній інформації номерів. Вакуумне обладнання TEKOVAC ми доставимо в будь-яке місто України - до Вінниці, Кропивницького, Харкова, Києва, Сум, Одеси, Запоріжжя, Львову, Дніпра, Херсону або Полтави.