Весілля - це вираз вашого особистого стилю, але розпланувати ваш великий день - простіше сказати, ніж зробити. Адже вам треба буде розв'язати кожну дрібницю цього дня: починаючи від серветок на столах і посуду, закінчуючи вибором вашого образу, а саме сукні. Підхід до тенденцій - це не сліпе слідування всьому популярному - мова йде про прийняття свіжих ідей і створення їх самостійно. Пошиття весільної сукні на замовлення дуже непросте завдання: вибір тканини, довжини, форми, прикрас. Які ж весільні сукні зараз в моді?

Обмін кольором

Тепер, коли кожен відтінок кольору слонової кістки, екрю, шампанського і вершків є частою грою для суконь (і навіть рум'яна стали звичайним вибором для весільного наряду), що ж робити з нареченою, одержимою ідеалом? Залиште за стандартною блідою палітрою щось більш яскраве і несподіване. Усе більше і більше на весіллях воліють робити акцент на яскравих сукнях, вибираючи нетрадиційні кольори.

Хоча з іншого боку, одноманітний фон білосніжних суконь нареченої гарантує, що ніщо не буде відволікати від неї увагу - і не дозволить колірній палітрі ставати занадто складною.

Вибираючи нестандартні кольори, наречені задають струс традиціям. Сьогодні 11% наречених приділяють першорядну увагу знаходженню «унікальної» сукні, а яскраві кольори - відмінний спосіб виділитися із натовпу. Для того, щоб ознайомитися з варіантами, починаючи від ручного розпису сукні до різнокольорово забарвленої весільної спідниці, немає кращого джерела, ніж "Atelie-Style".

Повернутися до матово-чорного

Наступна велика кольорова тенденція для весіль - це не просто колір, це нотка ексклюзиву. У більш м'якому, приглушеному матовому відтінку класичний чорний перетворює сучасний макіяж. Сходження матово-чорного почалося ще декілька років тому, він пройшов кілька етапів, щоб стати елегантним, шикарним елементом в широкому спектрі весільних палітр і стилів.

Універсальність Mate Black дозволяє поєднувати його з будь-якими колірними відтінками. Мабуть, найбільш переконливим його поєднанням є - блискучі металлики, особливо золото або мідь. На запрошеннях і конвертах контраст чорного з будь-яким іншим кольором буде безпрограшним варіантом.

Сукні та костюми для подружок нареченої

Чи є ви прихильником весільного гардероба Pantsuit Nation чи ні, але як ми бачимо все більше і більше наречених, які відмовляються від класичних весільних суконь. 2018 рік стане роком альтернативи весільного плаття - і не тільки для самої нареченої. Уся весільна церемонія також стане неординарною. Як і багато чого з тенденцій цього року, вся справа в особистому самовираженні як для нареченої, так і для її партнера. Для подружок нареченої зараз вибирають брючні костюми або навіть комбінезони, сукні нестандартного крою і кольорової гами. Незважаючи на всі наряди, наречена зобов'язана виділятися на їх фоні завжди. Хоча і популярність весільних церемоній не знизилася - 99% наречених все ще хочуть традиційне весілля. Дві третини наречених вибирають індивідуальний підхід до весільного вбрання, не купуючи його, а створюючи самостійно.

Замовити пошиття весільного плаття можна вже зараз, достатньо зателефонувати або залишити онлайн-заявку на сайті. Який наряд ви не вибрали - "Atelie-style" допоможе втілити його в життя.