Електричні меблеві замки – ідеальний варіант для готелів, офісів, приватних кабінетів та там, де можна обмежити доступ до секретної інформації. Подібні замки можна встановлювати в шафах, роздягальнях, дверях, шухлядках столів тощо. Електронні замки бувають електромагнітні та механічні, які працюють на батарейках і розраховані на десятки тисяч відкривань або ж на декілька років роботи.

Збірка електричних замків не така вже й складна, як здається на перший погляд. Сюди входить: пристрій для зчитування, що знаходиться на поверхні приладу, автоматичний контролер та електромеханічний замок.

У зчитувальний прилад записують код замка, що відповідає коду ідентифікатора.
Найпопулярніша сфера застосування таких приладів – фітнес-центри, роздягальні у спортзалах, басейни, аквапарки, офіси, меблі, що встановлені в приватних кабінетах будинків.

Існує декілька режимів роботи електричних замків:

1. Один ключ відкриває відразу усі замки, при цьому двері інших шаф прикриті. Ключ може мати вигляд безконтактного браслета, кнопки, картки тощо, при цьому замок відкривається автоматично, оскільки в пам'ять його записується уся необхідна інформація. Тобто, при наближенні ключа, шафа автоматично відкривається і закривається під час легкого натискання.

2. Існує режим, де один ключ має змогу відкривати та закривати до 15 замків одночасно, до того ж в пам'ять ключа записується уся інформація про номер шафи, рівень батареї замка.

3. У стандартному режимі один ключ підходить під один замок.

4. Якщо вам необхідна більш складна комбінація, скористайтеся режимом, де в базу замка внесена більш складна інформація: щоб відкрити двері, варто пройти кілька етапів. Для відкривання дверей потрібно застосувати декілька ключів (до 24) в суворій послідовності.

Також, не будемо забувати і про сучасний дизайн електричних замків, які влучно «впишуться» в меблі будь-якого стилю та комплектації. Окрім того, відзначимо і багатофункціональність, більше не доведеться носити зв'язку ключів.

Звичайно, недоліком є висока ціна електричних меблевих замків. Однак вона компенсується вищеперерахованими перевагами.

Купити електронний меблевий замок пропонуємо в компанії «ТАВЕКС ПЛЮС». На всю продукцію діє гарантія 12 місяців. Працюємо по всій території України. Також пропонуємо монтаж та установку електронної системи безпеки для готелів, квартир, офісів тощо.

Більше про співпрацю та вартість товарів дізнавайтеся на сайті.