Для якісного та ефективного масажу найважливішу роль грає місце, на якому проводитиметься ця процедура. Тому перед тим як вибрати масажний стіл, потрібно уважно і ретельно ознайомитися з наявним вибором.

Дуже зручним у користуванні є розкладний масажний стіл. Це особливо зацікавить майстрів, яким деколи доводиться носити його з собою. Тут неодмінними якостями є легкість і компактність столу. Бажано, щоб час розкладання і складання був якомога меншим. Добре було б, щоб у комплект входила сумка-чохол для зберігання і перенесення.

Важливе значення для функціональності столу має його гнучкість. Зміна кута нахилу має відбуватися з мінімальними зусиллями, проте, в той же час, необхідне надійне закріплення для запобігання різного роду неприємних несподіванок. При виборі столу потрібно перевірити, щоб плавно ходили всі рухомі деталі, і вони легко при потребі закріплювалися.

Під час використання столу до нього побічно прикладається певна сила, тому він повинен витримувати досить значне динамічне навантаження. Не можна обійти увагою покриття поверхні столу. Воно має бути м'яким і гладким, оскільки клієнт або пацієнт проводить там регулярно досить довгий час.

Голові варто забезпечити максимальний комфорт. Для цього є 2 способи. Відділ столу для голови може мати щілину або проріз для обличчя, або ж для цього послужить м'який підголівник.

Кути деяких столів є закругленими. Це безсумнівно є їхньою перевагою, тому що запобігає травматизму: масажист не буде оббивати ноги об гострі куточки.

Є можливість купити масажні столи з різних матеріалів. Найпоширенішими є дерево і алюміній. Алюмінієві є трохи легшими, проте не настільки, щоб розглядати тільки їх. Із деревини для столів використовують бук, як міцний і надійний сорт. Для більш привабливого вигляду і гладкості він покритий шаром гіпоалергенного лаку.

Столи бувають двосекційні або трисекційні. У виборі цього устаткування добре ставити себе також на місце клієнта. Стіл повинен підходити, в тому числі, і для людей з обмеженою руховою активністю.

Дійсно, в справі вибору масажних столів, як і в багатьох інших, корисним є принцип «7 разів відміряй, 1 раз відріж».

Продаж масажних столів - один з напрямків компанії «Здорове життя». Запрошуємо вибрати необхідний варіант, який буде до вподоби як масажисту, так і його клієнтам. Наш інтернет-магазин масажних столів та інших медичних товарів готовий задовольнити різноманітні запити своїх клієнтів.