Золоте напилення куполів - являє собою створення невід'ємного елементу кожної православної церкви. Погодьтеся, ніщо так не робить церкву величною і благоговійною, як золоті куполи. Це символ християнської обителі, куди тисячі віруючих приходять, щоб віддати шану Богові, помолитися, стати душевно просвітленними і отримати благодать. Багато що залежить від навколишнього оточення і від самого місця. Саме золоті куполи є покажчиком здалеку, що тут місце, де можна возз'єднатися з Богом.

Під час будівництва церкви важливо заздалегідь визначитися з вибором куполів. Ключову роль тут також грає спосіб і матеріал нанесення. Найбільш якісним варіантом вважається золоте напилення. Воно найбільш довговічне. Хоча й коштує на порядок дорожче, ніж покриття нітрид титаном.

Найбільш поширеним способом є покриття сусальним золотом. Воно являє собою нанесення досить тонкої плівки золота одного розміру, але може бути різна товщина. Цей параметр іменується лігатурною вагою. Щоб позолотити купол, варто використовувати сусальне золото з показником 3-5 г. Виробництво сусального золота може відбувається в декількох колірних варіаціях. Це залежить від видів добавок до чистого золота. Ступінь чутливості позолоти до впливу зовнішнього середовища, а саме погодно-кліматичних умов, визначається відсотком чистого золота в складі. Щоб використовувати золото для зовнішнього застосування, рекомендується застосовувати не менше 23,75 карата (в самому сплаві має перебувати максимум 0,25 частини добавок).

Сама технологія позолоти поверхонь з металу включає 3 основних етапи:
1) Створення оптимального стану поверхні, яка буде піддана золоченню.
2) Нанесення грунтовки на поверхню.
3) Сам процес золочення.

В якості грунтувальних матеріалів можуть підійти свинцевий сурик, тонкотертий свинцевий крон, лаки ЯН-54, ЯН-153, ГФ-166. Нанесення грунтовки відбувається в 3 шари. Із кожним наступним нанесенням просушена поверхня проходить шліфування середнозернистою шкіркою, промивку водою і знежирення спиртом. Якщо існують недоліки, проводитися повторна грунтовка.

Готова поверхня укладається за допомогою спеціальної кисті, яка чіпляє розкроєний шматок золота і легким дотиком приклеює з одного боку. Цей фрагмент чіпляється до кисті за рахунок електричного заряду. Після цього золото притискається за допомогою ватного тампона. Нанесення відбувається також внакладку. Протягом більше 20 днів лак застигає, після чого наноситься захисний шар лаку.

Компанія «НВФ «Покров» пропонує провести напилення золотом. Ціна на роботи нижча, ніж у конкурентів. Гарантуємо виключно високу якість робіт, довговічність і привабливий зовнішній вигляд виробів.